Τηλεόραση LG 50UR78006LK 50" Smart TV 4K
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 014333
LG 50UR78006LK 50" Τηλεόραση 4K UHD TV με ενσωματωμένο streaming, συμπεριλαμβανομένων των Netflix, Apple TV+ και Disney+ και έξυπνες λειτουργίες, όπως ThinQ AI και WebOS.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | webOS |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 50" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τεχνολογία Panel | LED |
LG 50UR78006LK 50" Τηλεόραση 4K UHD TV
LG 50UR78006LK 50" Τηλεόραση 4K UHD TV με ενσωματωμένο streaming, συμπεριλαμβανομένων των Netflix, Apple TV+ και Disney+ και έξυπνες λειτουργίες, όπως ThinQ AI και WebOS.Επεξεργαστής α5 ΑΙ 4K Gen6
Βελτιωμένη εμπειρία θέασης. Ο επεξεργαστής α5 AI 4K Gen6 βελτιώνει τις δυνατότητες της τηλεόρασης LG UHD, για να σας προσφέρει μια καθηλωτική εμπειρία. *Το μοντέλο UR80 86" διαθέτει τον επεξεργαστή α7 AI 4K Gen6.Ανακαλύψτε την τελευταία λεπτομέρεια
Επαναπροσδιορισμός της κλίμακας 4K
Δείτε τηλεόραση UHD σε μια εντελώς νέα κλίμακα
Συνδυάστε όλα όσα αγαπάτε να παρακολουθείτε με κρυστάλλινο ήχο - όπως θα έπρεπε να τα ακούτε.
Περιβάλλον χρήσης WOW
AI Concierge
Κινηματογραφική εμπειρία στο σπίτι
Ψυχαγωγία
Game Optimizer & Dashboard
*Το περιεχόμενο του κουτιού ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο ή τη χώρα.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 11.8 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1121 x 703 x 249 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1121 x 651 x 57.1 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/2.0 ch |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 2 x USB |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-C/T/T2/S2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 200 |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | webOS |