Τηλεόραση LG 50UR78006LK 50" Smart TV 4K
  • Εξαντλημένο
  • Κωδικός Προϊόντος: 014333
LG 50UR78006LK 50" Τηλεόραση 4K UHD TV με ενσωματωμένο streaming, συμπεριλαμβανομένων των Netflix, Apple TV+ και Disney+ και έξυπνες λειτουργίες, όπως ThinQ AI και WebOS.
Γρήγορα Χαρακτηριστικά
Gaming TV Ναι
Smart Λειτουργικό webOS
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 50"
Ενεργειακή Κλάση F
Τεχνολογία Panel LED
LG 50UR78006LK 50" Τηλεόραση 4K UHD TV
Επεξεργαστής α5 ΑΙ 4K Gen6
Βελτιωμένη εμπειρία θέασης. Ο επεξεργαστής α5 AI 4K Gen6 βελτιώνει τις δυνατότητες της τηλεόρασης LG UHD, για να σας προσφέρει μια καθηλωτική εμπειρία. *Το μοντέλο UR80 86" διαθέτει τον επεξεργαστή α7 AI 4K Gen6.
Ανακαλύψτε την τελευταία λεπτομέρεια
Επαναπροσδιορισμός της κλίμακας 4K
Έλεγχος φωτεινότητας AI
Δείτε τηλεόραση UHD σε μια εντελώς νέα κλίμακα
Ζήστε το αγαπημένο σας περιεχόμενο από κοντά με μια εξαιρετικά μεγάλη τηλεόραση UHD 4K.
Ο ιδανικός συνδυασμός για τον απόλυτο ήχο
Συνδυάστε όλα όσα αγαπάτε να παρακολουθείτε με κρυστάλλινο ήχο - όπως θα έπρεπε να τα ακούτε.
Περιβάλλον χρήσης WOW
webOS 23 New Home
Το προφίλ μου
Γρήγορη κάρτα
AI Concierge
Έξυπνος βοηθός και συνδεσιμότητα
Κινηματογραφική εμπειρία στο σπίτι
FILMMAKER MODE™
Ψυχαγωγία
Το AAA Gaming ξεκινά εδώ
Game Optimizer & Dashboard
Βιωσιμότητα
*Το περιεχόμενο του κουτιού ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο ή τη χώρα.
Γενικά χαρακτηριστικά
Smart TV NAI
Ανάλυση 3840 x 2160
Βάρος με Βάση (kg) 11.8
Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) 1121 x 703 x 249
Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) 1121 x 651 x 57.1
Εγγύηση Προμηθευτή 2 έτη
Ισχύς Ηχείων (Watt) 20W/2.0 ch
Συνδέσεις 3 x HDMI, 2 x USB
Συχνότητα (Hz) 60Hz
Τηλεοπτικός Δέκτης DVB-C/T/T2/S2
Υποστήριξη Vesa 200 x 200
Gaming TV Ναι
Smart Λειτουργικό webOS
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 50"