-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7530U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |
Laptop Windows HP ProBook 455 G10 15.6" IPS FHD Ryzen 5-7530U/16GB/512GB SSD/W11 Pro Pike Silver
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 019554
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7530U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |
Βελτιστοποιημένος για την υβριδική εργασία
Δείξτε στα καλύτερά σας απ' όπου κι αν εργάζεστε, με τις βελτιωμένες λειτουργίες κάμερας και τις ρυθμίσεις προσαρμογής φωτισμού.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Σχεδίαση μεγάλης αντοχής
Υποβλήθηκε επιτυχώς σε 19 δοκιμές MIL-STD για ανθεκτικότητα και είναι εύκολα επισκευάσιμος, συμβάλλοντας στη μέγιστη απόδοση της IT επένδυσής σας.
Απόδοση για την αναπτυσσόμενη επιχείρηση
Φέρτε σε πέρας απαιτητικές εργασίες με τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή AMD, μεγάλη διάρκεια μπαταρίας, καθώς και με μνήμη και αποθηκευτικό χώρο με δυνατότητα αναβάθμισης.
Γενικά χαρακτηριστικά
| 1ος Δίσκος | 512 GB SSD |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 1.99 x 35.94 x 23.39 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 1 έτος |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | Radeon Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7530U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |