Τηλεόραση SAMSUNG QE50Q60CA 50" Smart TV 4K QLED
  • Εξαντλημένο
  • Κωδικός Προϊόντος: 013939
Samsung QLED QE50Q60CA 50" Τηλεόραση 4K Smart TV με Quantum Dot panel που προσφέρει ζωντανά χρώματα με 100% όγκο DCI-P3 και άκρως ρεαλιστική εικόνα.
Γρήγορα Χαρακτηριστικά
Smart Λειτουργικό TIZEN
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 50"
Ενεργειακή Κλάση F
Επεξεργαστής CPU Quantum Processor 4K Lite
Κατανάλωση (Watt) 53
Τεχνολογία Panel QLED
Samsung QLED QE50Q60CA 50" Τηλεόραση 4K Smart TV
100% Όγκος Χρώματος Quantum Dot
Quantum HDR
Ευρύ φάσμα αντίθεσης σαν στον κινηματογράφο. Το Quantum HDR αναδεικνύει τη λεπτομέρεια και την αντίθεση, ώστε να μπορείς να απολαύσεις εντυπωσιακή εμπειρία θέασης. Το Dynamic Tone Mapping του HDR10+ δημιουργεί βαθύ μαύρο, ζωντανές εικόνες και λεπτομέρειες που ξεχωρίζουν. * Το εύρος φωτεινότητας του Quantum HDR βασίζεται σε εσωτερικά πρότυπα δοκιμών και υπόκειται σε αλλαγή ανάλογα με τις συνθήκες προβολής ή τις προδιαγραφές. * Το μοντέλο Q60C 43" διαθέτει HDR
Κομψός και λεπτός σχεδιασμός AirSlim
Το εντυπωσιακό λεπτό προφίλ της τηλεόρασής σου γίνεται ένα με τον τοίχο και ταιριάζει με κάθε χώρο.
Quantum Processor Lite 4K
Ακριβής απεικόνιση χρωμάτων με πιστοποίηση PANTONE
Dual LED
Q-Symphony
OTS Lite
SolarCell Τηλεχειριστήριο
Ρυθμιζόμενη βάση
Προσάρμοσε το ύψος της τηλεόρασής όπως θέλεις, χωρίς περιορισμό χώρου. Είναι επίσης η κατάλληλη βάση για να χωρέσει το soundbar σου. * Το ύψος δεν ρυθμίζεται σε τηλεοράσεις με κεντρική βάση και μοντέλα 32". *Το soundbar πωλείται χωριστά.
Motion Xcelerator
Smart Hub
SmartThings
Πλατφόρμα NFT
Γενικά χαρακτηριστικά
DLNA Yποστηρίζεται
Smart TV NAI
Ανάλυση 3840 x 2160
Βάρος με Βάση (kg) 11.8
Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) 1118.3 x 681.7 x 224
Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) 1118.3 x 644.1 x 25.7
Εγγύηση Προμηθευτή 2 έτη
Ισχύς Ηχείων (Watt) 20W/2.0 ch
Περιλαμβάνει Τηλεχειριστήριο L-con, Μπαταρίες, Καλώδιο Τροφοδοσίας, Επιτραπέζια Βάση
Συνδέσεις 3 x HDMI, 2 x USB
Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας 4K Upscaler, Contrast Enhancer
Συχνότητα (Hz) 50Hz
Τηλεοπτικός Δέκτης DVB-C/T2/T/S2/S
Υποστήριξη Vesa 200 x 200
Smart Λειτουργικό TIZEN
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 50"