-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 24 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Γκρι |
Android Tablet LENOVO TAB M11 8/128GB WiFi & Pen Luna Grey
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 018175
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 24 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Γκρι |
Παίξε πιο δυνατά, μάθε πιο έξυπνα
Το Lenovo Tab M11 έρχεται να δώσει στυλ ταχύτητα και άνετη χρήση και στη ψυχαγωγία σου αλλά και στη μάθηση σου. Ξεκλείδωσε έναν κόσμο κινηματογραφικής λαμπρότητας στο tablet Lenovo Tab M11. Ανακάλυψε εξαιρετικά καθαρή ροή σε οθόνη 11″ και με ηχεία βελτιστοποιημένα από το Dolby Atmos, τα νεαρά μυαλά μπορούν να εξερευνήσουν καθηλωτικά ηχητικά τοπία. Σχεδιασμένo για γρήγορους ρυθμούς, αυτή η συσκευή ξεπερνά τις προσδοκίες με ομαλό gaming και απρόσκοπτο multitasking.
Καθηλωτική ανάγνωση
Μιμούμενο τη χρωματική μήτρα ενός βιβλίου, με το Immersive Reading προσφέρει στους μαθητές ένα ευπρόσδεκτο τρόπο για μελέτη. Επιπλέον, με μια οθόνη με πιστοποίηση φροντίδας ματιών TÜV, η ανάγνωση μπορεί να συνεχιστεί για ώρες προστατεύοντας τα μάτια.
Εξαιρετική εμπειρία ήχου
Διπλά στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Atmos για να απολαύσεις κάθε στιγμή όσο ακούς μουσική ή βλέπεις τις αγαπημένες σου σειρές και ταινίες.
Aσφάλεια στο έπακρο
Δεν χρειάζεται να ανησυχείς για το απόρρητο με το tablet Lenovo Tab M11. Βελτίωσε την ψηφιακή ασφάλεια με τον Πίνακα ελέγχου απορρήτου, που διαθέτει ενδείξεις κάμερας και μικροφώνου. Διαχειρίσου εύκολα τις άδειες απορρήτου.
Αντοχή και στυλ
Το tablet Lenovo Tab M11 διαθέτει πολυτελή, ανθεκτικό σχεδιασμό, με κομψή εμφάνιση διπλού τόνου. Είναι ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη, αυτό το tablet είναι κατασκευασμένο για να επιβιώνει στο σακίδιο κάθε μαθητή. Η λεπτή και ελαφριά δομή του εξασφαλίζει εύκολη φορητότητα, ενώ προσθέτει μια πινελιά πολυτελούς αισθητικής σε κάθε οπλοστάσιο μελέτης.
Οcta Qore επεξεργαστής
Iσχυρός επεξεργαστής με ταχύτητα έως και 2.0GHz για να απολαμβάνεις τα αγαπημένα σου παιχνίδια και να βρίσκεσαι μες τη δράση.
Μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας
- Έως και 10 ώρες αναπαραγωγής βίντεο.
- Ατελείωτο browsing έως 10 ώρες
Δημιούργησε και γράψε
Ξεκλείδωσε τη πιο έξυπνη μάθηση για νεαρά μυαλά στο tablet Tab M11 με το προαιρετικό Lenovo Tab Pen. Διαθέτοντας 4.096 επίπεδα ευαισθησίας πίεσης, υποστήριξη κλίσης και αντικαταστάσιμη μπαταρία μεγάλης διάρκειας, είναι εύκολο να κρατάς σημειώσεις, να κάνεις doodle και πολλά άλλα. Εφαρμογές όπως το Nebo, το MyScript® Calculator 2 και το WPS σου προσφέρουν πολλές δυνατότητες.
Ακόμα
- Λειτουργία για παιδιά με το Kids Space.
- Ατελείωτη ψυχαγωγία με το Entertainment Space.
- Youtube Κids για φιλική χρήση προς τα παιδιά.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση | 1920 x 1200 |
| Βάρος (σε kg) | 0.465 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 255.26 x 166.31 x 7.15 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 1TB |
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G88 |
| Εσωτερική Μνήμη | 128 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος Οθόνης (inch) | 11" |
| Μπαταρία | 7040mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 24 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Γκρι |