Τηλεόραση SAMSUNG QE65S85F 65" OLED AI Smart 4K TV
  • Κατόπιν Παραγγελίας
  • Κωδικός Προϊόντος: 018606
Γρήγορα Χαρακτηριστικά
Gaming TV Ναι
Smart Λειτουργικό TIZEN
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 65"
Ενεργειακή Κλάση F
Κατανάλωση (Watt) 98
Τεχνολογία Panel QLED
Samsung Vision AI | Βελτιστοποιεί εικόνα και ήχο
Μείνε σε επαφή με τα κατοικίδιά σου ακόμη και όταν λείπεις. Pet Care
Φωνητική υποβοήθηση. Bixby
Adaptive Sound Pro
Βίωσε την πλήρη ισχύ του AI σε 4K. Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2
Απόλαυσε σειρές και ταινίες σε εκπληκτικά υψηλή ανάλυση 4K. 4K AI Upscaling Pro
* Η εμπειρία προβολής ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με τους τύπους και τη μορφή του περιεχομένου.
* Το Upscaling δεν ισχύει για σύνδεση PC και σε λειτουργία Game Mode.
Πλήρους κλίμακας φωτεινότητα και αντίθεση. OLED HDR
Έξυπνη βελτίωση του περιεχομένου σε ποιότητα τύπου HDR με ΑΙ. Auto HDR Remastering Pro
Βαθιά μαύρα, καθαρά λευκά και έντονα χρώματα. OLED
Απόλαυσε ομαλή κίνηση στα παιχνίδια, έως 120 Hz. Motion Xcelerator 120 Hz
Απόλαυσε τα αγαπημένα σου παιχνίδια χωρίς καθυστέρηση ή θολή εικόνα. Η τεχνολογία δυναμικής ανανέωσης της Samsung εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και απόδοση σε παιχνίδια VRR, σε έως 4K 120 Hz.
Απρόσκοπτη εμπειρία παιχνιδιού με ΑΙ. Λειτουργία AI Auto Game
Προσάρμοσε τις ρυθμίσεις παιχνιδιού ενώ παίζεις. Game Bar
Εξατομίκευσε την εμπειρία οθόνης. One UI Tizen
OTS+ και Dolby Atmos®
Έλεγχο με το smartwatch σου. Universal Gestures
Μετάτρεψε την τηλεόρασή σου σε σκηνή karaoke
Γενικά χαρακτηριστικά
DLNA Yποστηρίζεται
Smart TV NAI
Ανάλυση 3840 x 2160
Βάρος με Βάση (kg) 17.8
Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) 1446.6 x 897.8 x 263.3
Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) 1446.6 x 829.7 x 33.9
Εγγύηση Προμηθευτή 2 έτη
Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2 Processor
Ισχύς Ηχείων (Watt) 20W/2.0 ch
Συνδέσεις 4 x HDMI, 2 x USB
Σύστημα Ήχου Dolby Atmos
Συχνότητα (Hz) 100Hz
Τηλεοπτικός Δέκτης DVB-C/S2/T2
Υποστήριξη Vesa 300 x 200
Gaming TV Ναι
Smart Λειτουργικό TIZEN
Ανάλυση Οθόνης Ultra HD 4K
Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) 65"
Ενεργειακή Κλάση F
Κατανάλωση (Watt) 98
Τεχνολογία Panel QLED