-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Πράσινο |
Android Smartphone ΧΙΑΟΜΙ Redmi 15 5G 4/128GB Green
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019056
199,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Πράσινο |
Ανακάλυψε το νέο Redmi 15 5G
Το Redmi 15 5G είναι εδώ για να αλλάξει τα δεδομένα στα 5G smartphones. Με μοντέρνο σχεδιασμό, κορυφαίες επιδόσεις και εντυπωσιακή αυτονομία, προσφέρει εμπειρία χρήσης που δεν συναντάς εύκολα στην κατηγορία του.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Απόλαυσε ισχύ με Snapdragon 6s Gen 3
Ο πανίσχυρος επεξεργαστής Snapdragon 6s Gen 3 σου εξασφαλίζει απρόσκοπτη ταχύτητα και απόκριση σε ό,τι κι αν κάνεις. Από multitasking μέχρι απαιτητικό gaming, το Redmi 15 5G σε ακολουθεί χωρίς κολλήματα.
Μεγάλη και ομαλή οθόνη
Με την εκπληκτική FHD+ οθόνη 6,9 ιντσών, θα απολαμβάνεις το αγαπημένο σου περιεχόμενο με απόλυτη καθαρότητα και ζωντάνια. Ο ρυθμός ανανέωσης 144Hz προσφέρει ασυναγώνιστα ομαλή εμπειρία κατά την κύλιση, την πλοήγηση και το gaming. Και με τις πιστοποιήσεις TÜV Rheinland, τα μάτια σου μένουν ξεκούραστα ακόμα και μετά από ώρες χρήσης.
Τέλος στο άγχος της μπαταρίας
Ξέχνα τη φόρτιση για ώρες! Η τεράστια μπαταρία 7000mAh σου προσφέρει εντυπωσιακή αυτονομία για να κάνεις ό,τι θέλεις χωρίς περιορισμούς. Και όταν χρειαστείς ενέργεια, η ταχεία φόρτιση 33W σε φέρνει ξανά στη δράση μέσα σε λίγα λεπτά.
Ιδανικό για multimedia και καθημερινή χρήση
Η μεγάλη οθόνη σε συνδυασμό με τις ισχυρές επιδόσεις καθιστούν το Redmi 15 5G ιδανικό για streaming, social media, βιντεοκλήσεις και παιχνίδια. Έχει σχεδιαστεί για να καλύψει όλες τις ανάγκες σου, από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Αντοχή που κάνει τη διαφορά
Με πιστοποίηση IP64, η συσκευή είναι προστατευμένη από σκόνη και νερό, προσθέτοντας ένα επίπεδο ανθεκτικότητας που σπάνια βρίσκεις σε προσιτά smartphones. Έτσι, είσαι ήσυχος ότι το κινητό σου αντέχει στους ρυθμούς της καθημερινότητάς σου.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2340 x 1080 |
| Βάρος (σε kg) | 0.224 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 171.08 x 82.05 x 8.55 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Εσωτερική Μνήμη | 128 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 7000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 50 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Πράσινο |
