-
Your shopping cart is empty!
B
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.77" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |
Android Smartphone POCO M8 8/256GB 5G Green
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019723
279,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.77" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |
Οθόνη Flow AMOLED 6,77". Υπερ-φωτεινή απόδοση
Η προηγμένη τεχνολογία φωτεινότητας αυξάνει τη μέγιστη φωτεινότητα της οθόνης έως τα 3200 nits, προσφέροντας εξαιρετική εμπειρία προβολής σε εξωτερικούς χώρους. Υποστηρίζει 120Hz ρυθμό ανανέωσης και 2560Hz τεχνολογία υψηλής συχνότητας δειγματοληψίας αφής, για ομαλή εμπειρία και ακριβές gaming.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Τεχνολογία μείωσης φωτεινότητας επιπέδου ναυαρχίδας. Οθόνη χωρίς τρεμόπαιγμα, φιλική προς τα μάτια
Κάτω από 80 nits. 3840Hz PWM Dimming. Πάνω από 80 nits. DC Dimming
Διπλά ηχεία. Εντυπωσιακή ηχητική εμπειρία
Αύξηση έντασης κατά 300%. Διπλά ηχεία που προσφέρουν έως και 300% αυξημένη ένταση, επαγγελματικά ρυθμισμένα για πλούσια και καθηλωτική ηχητική εμπειρία.
Λεπτός σχεδιασμός σώματος 7,35mm
Εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ με πάχος 7,35 mm και βάρος 178 g.
Κατασκευασμένο για αντοχή. Ανθεκτικό σε πτώσεις και κραδασμούς
Το POCO M8 5G διαθέτει γυαλί υψηλής αντοχής στο μπροστινό μέρος για βελτιωμένη αντοχή στις πτώσεις και μπορεί να αντέξει πτώσεις από ύψος 1,7 μέτρων με την οθόνη προς τα κάτω σε μαρμάρινες επιφάνειες, προσφέροντας σιγουριά στην καθημερινή χρήση.
Πραγματικά ανθεκτικό στο νερό. Αντοχή σε σκόνη και νερό (IP66)
Σχεδιασμένο για να αντέχει άνεμο, βροχή και καθημερινές πιτσιλιές, ώστε να συνεχίσεις τις δραστηριότητές σου με άνεση.
Snapdragon 6 Gen 3. Προηγμένος επεξεργαστής 4nm
Η οκταπύρηνη αρχιτεκτονική υψηλής απόδοσης χειρίζεται εύκολα καθημερινές εργασίες, gaming και ψυχαγωγία, προσφέροντας μακροχρόνια, ομαλή απόδοση.
5520mAh (τυπική) μπαταρία. 45W turbo φόρτιση
Το POCO M8 5G διαθέτει μεγάλη μπαταρία σιλικόνης-άνθρακα, ενώ παραμένει εντυπωσιακά λεπτό. Σε συνδυασμό με την ταχεία φόρτιση, μπορεί να παραμείνει ενεργό όλη μέρα.
18W αντίστροφη φόρτιση. Λειτουργεί και ως power bank
Φόρτισε εύκολα τα τηλέφωνα, τα ακουστικά, τα ρολόγια και άλλα. Απόλαυσε μεγαλύτερη ευκολία εν κινήσει.
Υπερ-καθαρή απεικόνιση. Light Fusion 400. Μεγάλος αισθητήρας κύριας κάμερας
Μια κύρια κάμερα 50MP προσφέρει πλούσιες λεπτομέρειες σε διαφορετικά περιβάλλοντα. Με τεχνολογία HDR, αποτυπώνει εύκολα σκηνές με υψηλή αντίθεση.οχρόνια, ομαλή απόδοση.
Πορτραίτα με βελτιωμένη ευκρίνεια μέσω AI
Η μπροστινή και η πίσω κάμερα αναλύουν έξυπνα τις λεπτομέρειες του πορτραίτου, βελτιώνοντας την ευκρίνεια και προσφέροντας ζωντανές εικόνες για να αναδείξουν την προσωπικότητά σου.
Κάμερα με ρετρό αισθητική. Για ξεχωριστές, εκφραστικές διαθέσεις
Δημιούργησε ρεαλιστικές φωτογραφίες με μία μόνο λήψη, αποτυπώνοντας τη μοναδική γοητεία της φωτογραφίας φιλμ.
AI Αφαίρεση αντανακλάσεων
Αφαιρεί έξυπνα αντανακλάσεις από γυαλί.
AI Erase
Διέγραψε αντικείμενα για να επικεντρωθείς σε ό,τι έχει σημασία.
POCO Μ8 με Google Gemini
Συνομίλησε με το Gemini, τον έξυπνο προσωπικό βοηθό AI της Google που ενισχύει τις ιδέες σου και σε βοηθά σε κάθε βήμα. Με το Gemini overlay έχεις άμεση πρόσβαση χωρίς να αλλάζεις εφαρμογές, ενώ το Gemini Live σου επιτρέπει να μιλάς μαζί του σε πραγματικό χρόνο. Δημιούργησε εντυπωσιακές εικόνες με το Image generation και αξιοποίησε τις Gemini connected apps για πλήρη ενημέρωση και άμεσες ενέργειες μέσα από τις εφαρμογές σου.
Circle to Search με Google
Αναζήτησε άμεσα ό,τι βλέπεις στο τηλέφωνό σου. Με μία απλή κίνηση ξεκινάς αναζήτηση Google χωρίς να φύγεις από την εφαρμογή ή το περιεχόμενο που χρησιμοποιείς. Μπορείς να αναζητήσεις οποιαδήποτε εικόνα, βίντεο ή κείμενο στην οθόνη σου. Κύκλωσε, επίσημανε, γράψε ή πάτησε για να εντοπίσεις αυτό που σε ενδιαφέρει, χωρίς να χρειάζονται στιγμιότυπα οθόνης.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2392 x 1080 |
| Βάρος (σε kg) | 0.178 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 164 x 75.42 x 7.35 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Corning Gorilla Glass 7i, Wet Touch 2.0 |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 1TB |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Εσωτερική Μνήμη | 256 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 5520mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 20MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 50MP & 2MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.77" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |

