-
Your shopping cart is empty!
B
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.83" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |
Android Smartphone POCO M8 Pro 12/512GB 5G Green
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019732
399,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.83" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |
Εξαιρετική απόδοση μπαταρίας. Κατασκευασμένη για να διαρκεί περισσότερο από 6 χρόνια
Τα POCO Surge P1 και Surge G1 chips προσφέρουν μεγαλύτερη διάρκεια ζωής μπαταρίας, ταχύτερη φόρτιση και ακριβέστερη παρακολούθηση. Το POCO M8 Pro διατηρεί πάνω από 80% της χωρητικότητας της μπαταρίας μετά από 1.600 κύκλους φόρτισης, που αντιστοιχούν σε περίπου 6 χρόνια κανονικής χρήσης, προσφέροντας αξιοπιστία κάθε μέρα.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
100W HyperCharge. Εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση
40 λεπτά. Φόρτιση στο 100%
22,5W αντίστροφη φόρτιση. Λειτουργεί και ως power bank
Φόρτισε εύκολα τις συσκευές σου όπως τηλέφωνα, ακουστικά, ρολόγια και άλλα. Απόλαυσε μεγαλύτερη ευκολία εν κινήσει.
Οθόνη 6,83" 1,5K εξαιρετικά φωτεινή
Το Poco M8 Pro σου προσφέρει εκπληκτική εμπειρία θέασης με την οθόνη 6,83" 1,5K, εξαιρετικά φωτεινή και γεμάτη λεπτομέρεια. Με ανάλυση 2772 × 1280, μέγιστη φωτεινότητα 3200 nits και 68,7 δισεκατομμύρια χρώματα σε 100% DCI-P3, απολαμβάνεις ζωντανά χρώματα και κρυστάλλινη εικόνα. Ο ρυθμός ανανέωσης 120Hz και η άμεση συχνότητα δειγματοληψίας αφής 2560Hz κάνουν το gaming πιο άμεσο, ενώ η τεχνολογία HDR, Dolby Vision και Vivid εξασφαλίζει καθαρή εικόνα ακόμα και σε έντονο ηλιακό φως.
Τεχνολογία μείωσης φωτεινότητας επιπέδου ναυαρχίδας
Οθόνη χωρίς τρεμόπαιγμα, φιλική προς τα μάτια. Κάτω από 80 nits: 3840Hz PWM Dimming. Πάνω από 80 nits: DC Dimming
Συμμετρικά στερεοφωνικά ηχεία. Εντυπωσιακός, δυνατός ήχος
Τα διπλά ηχεία 1115P προσφέρουν πλούσιο και ισορροπημένο ήχο που μπορεί να ενισχυθεί έως και 400%. Επαγγελματικά ρυθμισμένα για μια εξαιρετική και καθηλωτική εμπειρία ήχου.
Snapdragon® 7s Gen 4. Προηγμένος επεξεργαστής 4nm
Το Snapdragon 7s Gen 4 διαθέτει ισχυρή αρχιτεκτονική οκτώ πυρήνων, σχεδιασμένη για συνολική απόδοση και ομαλό multitasking. Απόλαυσε υψηλότερη αποδοτικότητα και μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας.
Εξαιρετικά καθαρή φωτογραφία. Όμορφες, υψηλής ποιότητας εικόνες
Το Poco M8 Pro σου επιτρέπει να τραβάς εξαιρετικά καθαρές και εντυπωσιακές φωτογραφίες γεμάτες ζωντάνια. Η κύρια κάμερα 50MP με τεχνολογία Light Fusion 800, μεγάλο αισθητήρα 1/1,55", διάφραγμα f/1,6, φακό 6P και 2,0μm 4-σε-1 Super Pixel σε συνδυασμό με OIS προσφέρει σταθερές και λεπτομερείς λήψεις. Η 8MP υπερ-ευρυγώνια κάμερα σου δίνει τη δυνατότητα να αποτυπώνεις ευρύ πεδίο σκηνών με εξαιρετική ποιότητα.
Light Fusion 800. Κινηματογραφικό δυναμικό εύρος
Με μεγαλύτερο αισθητήρα και προηγμένη τεχνολογία HDR, αποτυπώνει λεπτομέρειες σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού υψηλής αντίθεσης.
Εξαιρετικά καθαρά πορτρέτα. Σε κάνουν να φαίνεσαι υπέροχος σε κάθε λήψη
Το POCO M8 Pro 5G προσφέρει εξαιρετικά καθαρά πορτρέτα, ώστε να τραβάς εντυπωσιακές φωτογραφίες με μεγαλύτερη ευκρίνεια.
AI Image Expansion
Επέκτεινε τις εικόνες σου έξυπνα.
AI Reflection Removal
Αφαίρεσε έξυπνα τις αντανακλάσεις από γυαλί.
Αρμονικός σχεδιασμός. Άνεση από κάθε πλευρά
Το POCO M8 Pro 5G διαθέτει σχεδιασμό με ομαλές καμπύλες και συμμετρική εμφάνιση, δημιουργώντας μια αίσθηση απαλότητας και άνεσης στο χέρι.
Μπροστινό πάνελ. Corning Gorilla Glass Victus 2
Σχεδιασμένο με εξαιρετικά ανθεκτικό γυαλί για καλύτερη προστασία από χτυπήματα και γρατζουνιές, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα.
Πρώτος Xiaomi T1S Tuner στη σειρά POCO M
Αυτο-αναπτυγμένος προγραμματισμός ενίσχυσης σήματος, με έξυπνη προσαρμογή κεραίας.
Ενισχυτής σήματος Phase 8L
Ενσωματωμένη ενίσχυση και άλλες συσκευές RF για βελτιωμένη χωρητικότητα σήματος.
POCO Μ8 με Google Gemini
Συνομίλησε με το Gemini, τον έξυπνο προσωπικό βοηθό AI της Google που ενισχύει τις ιδέες σου και σε βοηθά σε κάθε βήμα. Με το Gemini overlay έχεις άμεση πρόσβαση χωρίς να αλλάζεις εφαρμογές, ενώ το Gemini Live σου επιτρέπει να μιλάς μαζί του σε πραγματικό χρόνο. Δημιούργησε εντυπωσιακές εικόνες με το Image generation και αξιοποίησε τις Gemini connected apps για πλήρη ενημέρωση και άμεσες ενέργειες μέσα από τις εφαρμογές σου.
Circle to Search με Google
Αναζήτησε άμεσα ό,τι βλέπεις στο τηλέφωνό σου. Με μία απλή κίνηση ξεκινάς αναζήτηση Google χωρίς να φύγεις από την εφαρμογή ή το περιεχόμενο που χρησιμοποιείς. Μπορείς να αναζητήσεις οποιαδήποτε εικόνα, βίντεο ή κείμενο στην οθόνη σου. Κύκλωσε, επίσημανε, γράψε ή πάτησε για να εντοπίσεις αυτό που σε ενδιαφέρει, χωρίς να χρειάζονται στιγμιότυπα οθόνης.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2772 x 1280 |
| Βάρος (σε kg) | 0.206 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 163.34 x 78.31 x 8.31 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Corning Gorilla Glass Victus 2, Wet Touch 2.0 |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 6500mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 32 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 50 MP & 8 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.83" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Πράσινο |
