-
Your shopping cart is empty!
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphone XIAOMI Redmi 15C 4GB/128GB Black
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019141
119,90€
ή
με 31,47€/ μήνα σε 4 δόσεις
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ζωντανός σχεδιασμός. Διαχρονική κομψότητα
Το Redmi 15C αποτυπώνει την καθημερινή ομορφιά με φυσικούς τόνους και διαχρονικό design. Προσεγμένες λεπτομέρειες μετατρέπουν απλές στιγμές σε αξέχαστες εντυπώσεις.
Λεπτό σώμα
Άνετο στο κράτημα.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Τεράστια μπαταρία 6000mAh (τυπική). Περισσότερη ισχύς, χωρίς συμβιβασμούς
Το Redmi 15C διαθέτει μια τεράστια μπαταρία 6000mAh μέσα σε κομψό σώμα. Απόλαυσε εξαιρετικά μεγάλη αυτονομία χωρίς να θυσιάζεις το στυλ ή την άνεση — σχεδιασμένο για να καλύψει την ημέρα σου και ακόμη περισσότερο.
+840mAh χωρητικότητα μπαταρίας
Τα δεδομένα προέρχονται από τα Εσωτερικά Εργαστήρια της Xiaomi και συγκρίνονται με το Redmi 14C.
Γρήγορη φόρτιση 33W Turbo
Η γρήγορη φόρτιση 33W σε κρατά ενεργό χωρίς άγχος, επιτυγχάνοντας τέλεια ισορροπία μεταξύ ταχείας φόρτισης και μεγάλης αυτονομίας.
+86% ταχύτερη φόρτιση (έως 80%)
*Σύμφωνα με δοκιμές των Εσωτερικών Εργαστηρίων της Xiaomi. Σύγκριση με Redmi 14C. *Επικοινώνησε με τον τοπικό πωλητή για διαθεσιμότητα φορτιστή στη συσκευασία.
Αντίστροφη φόρτιση
Με υποστήριξη αντίστροφης φόρτισης, το κινητό σου μετατρέπεται σε power bank, φορτίζοντας άλλες συσκευές όπου κι αν βρίσκεσαι.
*Υποστηρίζει έως 10W ενσύρματη αντίστροφη φόρτιση, συμβατό με συσκευές που έχουν επιβεβαιωθεί μέσω δοκιμών των εσωτερικών εργαστηρίων της Xiaomi. Η πραγματική απόδοση μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τις συνθήκες της μπαταρίας και άλλους παράγοντες. Κατά τη χρήση αυτής της δυνατότητας, βεβαιώσου ότι το τηλέφωνο έχει επαρκή μπαταρία και ότι η συσκευή λήψης είναι συμβατή.
Εντυπωσιακή οθόνη 6.9". Ρυθμός ανανέωσης έως 120Hz AdaptiveSync
Η οθόνη προσαρμόζεται έξυπνα έως 120Hz για ομαλότερη και πιο άμεση εμπειρία — είτε περιηγείσαι είτε παρακολουθείς βίντεο.
*Ο ρυθμός ανανέωσης ρυθμίζεται ανάλογα με την υποστήριξη των εφαρμογών.
Τριπλή πιστοποίηση TÜV Rheinland. Μια οθόνη σχεδιασμένη για άνεση στα μάτια όλη την ημέρα
Με τεχνολογία DC dimming και πιστοποιήσεις TÜV Rheinland για Χαμηλό Μπλε Φως, Χωρίς Τρεμόπαιγμα και Φιλική προς τον Κιρκαδικό Ρυθμό, το Redmi 15C προσφέρει άνετη εμπειρία θέασης καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Ισχυρός οκταπύρηνος επεξεργαστής. Σταθερά ομαλή απόδοση
Ο οκταπύρηνος επεξεργαστής MediaTek Helio G81-Ultra συνδυάζει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας με υψηλή απόδοση, διασφαλίζοντας πιο ομαλή εμπειρία ακόμη και με παρατεταμένη χρήση.
Το Redmi 15C λειτουργεί με Xiaomi HyperOS 2
Απόλαυσε πιο ομαλή εμπειρία με το Xiaomi HyperOS 2 και διασυνδεσιμότητα μεταξύ τηλεφώνων και tablet της Xiaomi, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργιών Call Sync και Shared Clipboard.
*Η διαθεσιμότητα των λειτουργιών του HyperOS 2, των εφαρμογών και των υπηρεσιών ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με την έκδοση λογισμικού και το μοντέλο της συσκευής.
*Τα τηλέφωνα και τα tablet πρέπει να είναι αναβαθμισμένα σε Xiaomi HyperOS 2 με ενεργοποιημένες τις ρυθμίσεις Bluetooth και WLAN, να έχουν συνδεθεί στον ίδιο λογαριασμό Xiaomi και να είναι ενεργοποιημένη η ρύθμιση "Ρυθμίσεις - Xiaomi Interconnectivity".
Διπλή AI κάμερα 50MP
Η κύρια κάμερα των 50MP αποτυπώνει πλούσιες λεπτομέρειες και ζωντανά χρώματα — σε πορτραίτα, τοπία, φαγητό και ηλιοβασιλέματα.
Λειτουργία Ultra HD
Κάθε φωτογραφία είναι ένα αριστούργημα με κρυστάλλινη ευκρίνεια.
Λειτουργία Πορτραίτου
Ζωντανεύει κάθε έκφραση και μετατρέπει το κάθε πορτραίτο σε τέχνη.
IP64 ανθεκτικότητα σε σκόνη και νερό
Το Redmi 15C διαθέτει πιστοποίηση αντοχής σε σκόνη και νερό IP64, προσφέροντας αξιόπιστη προστασία.
Wet Touch Technology 2.0
Ανταποκρίνεται με ακρίβεια ακόμη και αν τα χέρια σου είναι βρεγμένα, λαδωμένα ή με σαπούνι.
Εξαιρετική ποιότητα μέσω αυστηρών δοκιμών:
• 500.000 πατήματα πλήκτρων
• 300 δοκιμές κύλισης
• 28.000 μικροπτώσεις
• 1.000 δοκιμές πίεσης
• 10.000 δοκιμές θύρας φόρτισης
*Τα δεδομένα προέρχονται από τα εσωτερικά εργαστήρια της Xiaomi. Τα πραγματικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 1600 x 720 |
| Βάρος (σε kg) | 0.211 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 173.16 x 81.07 x 8.2 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Εσωτερική Μνήμη | 128 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 6000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 50 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |