-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphone XIAOMI Redmi 15C 5G 4/128 Black
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019214
139,90€
ή
με 36,48€/ μήνα σε 4 δόσεις
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μεγάλη οθόνη για μοναδική εμπειρία
Με το Smartphone 15C 5G απολαμβάνεις μια εντυπωσιακή οθόνη 6,9” HD+ με ρυθμό ανανέωσης 120Hz, που κάνει κάθε εικόνα πιο ζωντανή και ομαλή. Είτε βλέπεις βίντεο είτε περιηγείσαι στα social media, η εμπειρία θέασης γίνεται πιο άνετη και καθηλωτική.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Ισχυρή μπαταρία και ταχεία φόρτιση
Η μπαταρία 6000mAh σου χαρίζει αυτονομία που καλύπτει όλη την ημέρα, ακόμα και με έντονη χρήση. Και όταν χρειαστεί, η φόρτιση 33W επαναφέρει τη συσκευή γρήγορα, ώστε να μην χάνεις ποτέ τον ρυθμό σου.
Απόδοση που ξεχωρίζει
Με τον επεξεργαστή Mediatek Dimensity 6300, το Smartphone 15C 5G σού προσφέρει σταθερή και ομαλή λειτουργία σε κάθε εφαρμογή. Από την εργασία μέχρι τη διασκέδαση, απολαμβάνεις απρόσκοπτη εμπειρία χωρίς καθυστερήσεις.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Κάμερες με AI για εντυπωσιακές λήψεις
Η διπλή κάμερα 50MP με τεχνολογία AI σου δίνει τη δυνατότητα να αποτυπώνεις καθαρές και φωτεινές φωτογραφίες, ενώ η εμπρόσθια κάμερα 8MP σε βοηθά να βγάζεις selfie που ξεχωρίζουν. Κάθε στιγμή γίνεται μια αξέχαστη ανάμνηση.
Ασφάλεια και έξυπνες δυνατότητες
Με τον αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος και την υποστήριξη NFC, η συσκευή σου προσφέρει εύκολη πρόσβαση, αλλά και άμεσες ανέπαφες πληρωμές. Έτσι, κινείσαι με μεγαλύτερη ευκολία και σιγουριά στην καθημερινότητά σου.
Προστασία και επιπλέον ευκολίες
Το Xiaomi Redmi 15C 5G διαθέτει πιστοποίηση IP64 για αντοχή σε σκόνη και νερό, ενώ στη συσκευασία θα βρεις και θήκη προστασίας για επιπλέον ασφάλεια. Επιπλέον, με την υποδοχή ακουστικών 3,5mm και το FM radio, απολαμβάνεις μουσική και εκπομπές χωρίς περιορισμούς.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 1600 x 720 |
| Βάρος (σε kg) | 0.211 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 173.16 x 81.07 x 8.2 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | MediaTek Dimensity 6300 |
| Εσωτερική Μνήμη | 128 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 6000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 50 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 4 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |