-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.88" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 3 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphone XIAOMI REDMI A5 3/64GB Black
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 018534
99,90€
ή
με 26,47€/ μήνα σε 4 δόσεις
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.88" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 3 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
Πεντακάθαρες φωτογραφίες 32MP
Ένα νέο σύστημα απεικόνισης διπλής κάμερας AI για πιο καθαρές εικόνες και βελτιωμένη εμπειρία φωτογράφισης. Με ολοκαίνουργιο υδατογράφημα κάμερας για μοναδικές φωτογραφίες.
Εξαιρετική φωτογράφιση νυχτερινών σκηνών
Το Redmi A5 διαθέτει μεγαλύτερο αισθητήρα κάμερας, που αποδίδει 18% περισσότερο φως και σου επιτρέπει να τραβάς εξαιρετικές φωτογραφίες σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, ακόμη και τη νύχτα.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Selfie κάμερα 8MP
Ακόμα και οι selfies φαίνονται φανταστικές. Μια αναβαθμισμένη μπροστινή κάμερα με fill light εξασφαλίζει τέλεια ποιότητα selfie.
Οθόνη 6.88" με υψηλό ρυθμό ανανέωσης
Βυθίσου σε ταινίες, βιβλία και έγγραφα με τη μεγάλη οθόνη. Υποστηρίζει προσαρμοστικό ρυθμό ανανέωσης έως 120Hz για ομαλότερη απόδοση.
Τριπλή πιστοποίηση TÜV Rheinland
Διαθέτει πλήρες DC dimming, χαμηλό μπλε φως, χωρίς ορατό τρεμόπαιγμα και εμπειρία ανάγνωσης που θυμίζει πραγματικό βιβλίο, ώστε να μπορείς να διαβάζεις για μεγάλα χρονικά διαστήματα χωρίς να βλάπτεις τα μάτια σου.
Μπαταρία μεγάλης αυτονομίας 5200mAh
Η εξαιρετικά μεγάλη αυτονομία μπαταρίας και η δυνατότητα ταχείας φόρτισης 15W καθιστούν τη συσκευή ιδανική για ανάγνωση και παρακολούθηση βίντεο για μεγάλα χρονικά διαστήματα χωρίς να ανησυχείς ότι θα ξεμείνεις από ενέργεια. Ακόμη και μετά από πάνω από 1.000 κύκλους φόρτισης, η αυτονομία της μπαταρίας παραμένει σταθερή.
Για πιο ισχυρές επιδόσεις
Ένας νέος οκταπύρηνος επεξεργαστής προσφέρει υψηλότερες επιδόσεις με μειωμένη κατανάλωση ενέργειας. Υποστηρίζεται επίσης δυναμική επέκταση της μνήμης RAM για βελτιωμένη εμπειρία.
Άψογη εμπειρία software
Το Redmi A5 έχει βελτιστοποιηθεί για να ελαχιστοποιήσει την υποβάθμιση των επιδόσεων με την πάροδο του χρόνου και έχει δοκιμαστεί για να διατηρήσει την απρόσκοπτη εμπειρία χρήσης ακόμα και μετά από 36 μήνες τακτικής χρήσης.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 720 x 1640 |
| Βάρος (σε kg) | 0.198 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 173.3 x 79.4 x 8.26 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 1TB |
| Επεξεργαστής | UNISOC T7250 |
| Εσωτερική Μνήμη | 64 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 15 |
| Μπαταρία | 5200mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 32MP & 8MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.88" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 3 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Χρώμα | Μαύρο |

