-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.3" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphones XIAOMI 17 5G 12/512GB Black
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 020018
1.099,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.3" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
Οπτικός φακός Leica Summilux. Τέλειος έλεγχος φωτός με οπτικά Leica
Το μεγάλο διάφραγμα ƒ/1.67 με οπτικό φακό Leica Summilux συλλαμβάνει περισσότερο φως, προσθέτοντας βάθος σε κάθε εικόνα και ξεκλειδώνοντας νέες δυνατότητες.
Ακριβής διαδικασία πολλαπλών επιστρώσεων
Μια πολύπλοκη διαδικασία πολλαπλών επιστρώσεων εφαρμόζεται σε κάθε φακό, προσφέροντας εξαιρετική καθαρότητα μειώνοντας αντανακλάσεις, θάμπωμα και άλλες οπτικές ατέλειες.
Αισθητήρας εικόνας Light Fusion 950. Αβίαστη φωτογραφία με αντίθετο φωτισμό
Ο νέας γενιάς αισθητήρας Light Fusion 950 συλλαμβάνει το φως εξαιρετικά καλά, διαχειρίζεται σκηνές χαμηλού φωτισμού, αντίθετου φωτός και υψηλής αντίθεσης ενώ αναπαράγει πιστά κάθε λεπτομέρεια φωτός και σκιάς.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Εξαιρετική ευκρίνεια σε έντονο ήλιο
Το Xiaomi 17 φτάνει έως 3500 nits μέγιστης φωτεινότητας πολλαπλών σεναρίων, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ορατότητα έξω και εντυπωσιακά HDR εφέ, ειδικά κάτω από το ηλιακό φως.
Απεριόριστη θέαση στο χέρι σου. Bezel 1.18mm εξαιρετικά λεπτό
Με βελτιωμένη τεχνολογία LIPO, το Xiaomi 17 διαθέτει λεπτότερο πλαίσιο οθόνης 1.18mm, προσφέροντας εντυπωσιακή εμπειρία προβολής.
Οθόνη φιλική προς τα μάτια
Με οθόνη προσεκτικά ρυθμισμένη για άνεση και καθαρότητα — είτε παίζεις, είτε δουλεύεις, είτε κάνεις streaming για ώρες — το Xiaomi 17 συμβάλλει στη μείωση κόπωσης ματιών.
Απελευθερωμένη ισχύς. Snapdragon 8 Elite Gen 5
Το Xiaomi 17 τροφοδοτείται από τον κορυφαίο Snapdragon 8 Elite Gen 5 Mobile Platform, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση με εντυπωσιακή ενεργειακή αποδοτικότητα.
Ολοήμερη διάρκεια μπαταρίας. Μπαταρία Xiaomi Surge 6330mAh
Χάρη στη μπαταρία σιλικόνης- άνθρακα υψηλής ενεργειακής πυκνότητας με 16% περιεκτικότητα σε σιλικόνη, το Xiaomi 17 πετυχαίνει εντυπωσιακή χωρητικότητα και αντοχή, διατηρώντας παράλληλα τον εντυπωσιακά ελαφρύ και συμπαγή σχεδιασμό του.
Xiaomi Offline Communication
Σου επιτρέπει να πραγματοποιείς φωνητικές κλήσεις σε αποστάσεις χιλιομέτρων ακόμη και χωρίς σύνδεση δικτύου.
Xiaomi HyperOS
Ζήσε την κομψότητα στο σχεδιασμό και ένα πιο ομαλό λειτουργικό σύστημα. Η διαθεσιμότητα και το πρόγραμμα αναβάθμισης ενδέχεται να διαφέρουν ανά περιοχή. Έλεγξε την τοπική επίσημη ιστοσελίδα για περισσότερες πληροφορίες.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2656 x 1220 |
| Βάρος (σε kg) | 0.191 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 151.1 x 71.8 x 8.06 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 16 |
| Μπαταρία | 6330mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 50MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Triple 50MP & 50MP & 50MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim - E Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.3" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |

