-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
Android Smartphones XIAOMI 17 ULTRA 5G 16/512GB Black
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 020021
1.549,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
200 MP εξαιρετική καθαρότητα
Το Xiaomi 17 Ultra επαναπροσδιορίζει τη mobile φωτογραφία με σύστημα Leica. Η κύρια κάμερα 1 ίντσας 50MP με διάφραγμα ƒ/1,67 και τεχνολογία LOFIC HDR αποτυπώνει εντυπωσιακό δυναμικό εύρος και καθαρές νυχτερινές λήψεις. Ο τηλεφακός Leica 200MP 75–100mm με μηχανικό οπτικό ζουμ και φακό APO προσφέρει κορυφαία ευκρίνεια έως 400mm οπτικού επιπέδου. Συμπληρώνεται από υπερευρυγώνια 50MP 14mm και selfie 50MP για ολοκληρωμένη δημιουργική ελευθερία.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Essential Leica Imagery τη νύχτα. Υπερευρυγώνια κάμερα. Απελευθέρωσε τη λάμψη
Η υπερευρυγώνια κάμερα Leica 14 mm ανοίγει τον δρόμο σε απεριόριστη οπτική και αχανή τοπία, αποτυπώνοντας το δράμα και το μεγαλείο κάθε σκηνής.
Οθόνη Pro δημιουργού. Εξαιρετικά φωτεινή, εξαιρετικά ενεργειακά αποδοτική
Απόλαυσε οθόνη 6,9" με ανάλυση 2608×1200 και LTPO 1–120Hz για απόλυτα ομαλή εμπειρία. Με μέγιστη φωτεινότητα 3500 nits, 68 δισ. χρώματα και κάλυψη DCI-P3, υποστηρίζει HDR10+ και Dolby Vision για εντυπωσιακή εικόνα. Η τεχνολογία Xiaomi HyperRGB με πάνελ M10 προσφέρει υψηλότερη φωτεινότητα με έως 26% χαμηλότερη κατανάλωση, ενώ οι πιστοποιήσεις TÜV Rheinland προστατεύουν τα μάτια σου.
Απόδοση πέρα από τα όρια. Snapdragon 8 Elite Gen 5
Το Xiaomi 17 Ultra τροφοδοτείται από το κορυφαίο Snapdragon 8 Elite Gen 5 Mobile Platform, εξασφαλίζοντας εξαιρετική απόδοση διατηρώντας παράλληλα εντυπωσιακή ενεργειακή απόδοση.
Xiaomi Offline Communication
Επιτρέπει φωνητικές κλήσεις σε απόσταση χιλιομέτρων ακόμη και χωρίς σύνδεση δικτύου.
Xiaomi HyperOS
Ζήσε την κομψότητα στο σχεδιασμό και ένα πιο ομαλό λειτουργικό σύστημα. Η διαθεσιμότητα και το πρόγραμμα αναβάθμισης ενδέχεται να διαφέρουν ανά περιοχή. Έλεγξε την τοπική επίσημη ιστοσελίδα για περισσότερες πληροφορίες.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2608 x 1200 |
| Βάρος (σε kg) | 0.219 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 162.9 x 77.6 x 8.29 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 16 |
| Μπαταρία | 6000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 50MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Triple 200MP & 50MP & 50MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim - E Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.9" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Amoled |
| Χρώμα | Μαύρο |
