-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Ασημί |
Android Tablet XIAOMI REDMI Pad 2 Pro WiFi 12.1" 8/256GB Silver
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019491
299,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Ασημί |
Κορυφαία οθόνη σχεδιασμένη για ψυχαγωγία. Κρυστάλλινη οθόνη 12,1 ιντσών 2,5K
Το REDMI Pad 2 Pro διαθέτει κρυστάλλινη οθόνη 12,1 ιντσών 2,5K που προσφέρει ευκρινείς λεπτομέρειες και ζωντανές, ρεαλιστικές εικόνες με υποστήριξη για πάνω από 1,07 δισεκατομμύρια χρώματα.
*Το μέγεθος της οθόνης του REDMI Pad 2 Pro είναι περίπου 12,1 ίντσες όταν μετράται διαγώνια. Η ορατή περιοχή είναι μικρότερη λόγω των καμπυλωτών γωνιών. Οι διαστάσεις μεταξύ των επιμέρους προϊόντων ενδέχεται να διαφέρουν.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Ομαλή απεικόνιση με ρυθμό ανανέωσης έως 120Hz
Το REDMI Pad 2 Pro είναι εξοπλισμένο με οθόνη με ρυθμό ανανέωσης 120Hz, προσφέροντας εξαιρετικά ομαλή και γρήγορη οπτική εμπειρία.
*Ο ρυθμός ανανέωσης μπορεί να ρυθμιστεί έως 120Hz για υποστηριζόμενες εφαρμογές και παιχνίδια. Ανατρέξτε στην πραγματική εμπειρία.
Πιστοποιημένη οθόνη για την προστασία των ματιών
Το REDMI Pad 2 Pro προσφέρει άνεση στα μάτια όλη την ημέρα, μειώνοντας την οπτική κόπωση και την καταπόνηση.
Τέσσερα ηχεία για καθηλωτικό στερεοφωνικό ήχο
Το REDMI Pad 2 Pro υποστηρίζει Dolby Atmos, προσφέροντας καθηλωτική ηχητική εμπειρία για ταινίες, παιχνίδια και μουσική. Τα τέσσερα ηχεία του παρέχουν ισχυρό ήχο με μέγιστη ένταση που αυξάνεται έως και 300%.
Μεγάλη αντοχή. Εντυπωσιακή μπαταρία 12000mAh (typ)
Το REDMI Pad 2 Pro είναι εξοπλισμένο με μια εντυπωσιακή μπαταρία 12000mAh (typ). Υποστηρίζει εύκολα τις αγαπημένες σας δραστηριότητες για ώρες, απαλλάσσοντας σας από την ανησυχία για την μπαταρία.
Υποστηρίζει ενσύρματη αντίστροφη φόρτιση έως 27W
Το REDMI Pad 2 Pro υποστηρίζει ενσύρματη αντίστροφη φόρτιση έως 27W, επιτρέποντάς σου να φορτίζεις το smartphone, τα ακουστικά ή άλλες συσκευές σου οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
Ισχυρή απόδοση. Snapdragon 7s Gen 4 Mobile Platform
Με τον Snapdragon 7s Gen 4 Mobile Platform στον πυρήνα του, το REDMI Pad 2 Pro προσφέρει ισχυρή απόδοση για εξαιρετικά ομαλή, απολύτως καθηλωτική ψυχαγωγία.
Κομψός σχεδιασμός. Κομψό μεταλλικό φινίρισμα
Υψηλή ποιότητα κατασκευής. Το REDMI Pad 2 Pro διαθέτει ενιαίο μεταλλικό πίσω κάλυμμα που προσφέρει μια εκλεπτυσμένη απτική εμπειρία. Ο σχεδιασμός από ενιαίο μεταλλικό σώμα αναφέρεται συγκεκριμένα στο πίσω κάλυμμα του προϊόντος και δεν περιλαμβάνει το deco της κάμερας, τα κουμπιά, τις υποδοχές καρτών ή άλλα εξαρτήματα.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση | 2560 x 1600 |
| Βάρος (σε kg) | 0.610 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 279.8 x 181.65 x 7.5 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 2TB |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Εσωτερική Μνήμη | 256 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Xiaomi HyperOS 2 |
| Μέγεθος Οθόνης (inch) | 12.1" |
| Μπαταρία | 12000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 8 MP |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 103 ώρες |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Ασημί |
