-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Πράσινο |
Android Tablet XIAOMI TAB 8 PRO WiFi 11.2" 12/512GB Green
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 020031
749,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Πράσινο |
Ένας εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός που θα λατρέψεις
Διαθέτει unibody από πλήρως μεταλλική κατασκευή, η οποία είναι ταυτόχρονα ελαφριά και ανθεκτική. Με πάχος μόλις 5,75 mm και βάρος 485 g, προσφέρει άνετο κράτημα για μεγάλης διάρκειας χρήση και διευκολύνει τη φορητότητα όπου κι αν πάς.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Οθόνη 3,2K για παραγωγικότητα και ψυχαγωγία
Με αναλογία 3:2, το Xiaomi Pad 8 σου προσφέρει περισσότερο κατακόρυφο χώρο για έγγραφα, σημειώσεις και παρουσιάσεις. Η κρυστάλλινη οθόνη 3,2K (3200×2136) με 345 PPI αποδίδει εξαιρετική λεπτομέρεια, ενώ τα 800 nits και η υποστήριξη DCI-P3 με βάθος 12-bit προσφέρουν ζωντανά, ακριβή χρώματα. Με adaptive HDR και 144Hz ρυθμό ανανέωσης έχεις ομαλή εικόνα, ακόμη και με Wet Touch, ενώ η πιστοποίηση TÜV Low Blue Light προστατεύει τα μάτια σου.
Snapdragon 8 Elite Mobile Platform. Κορυφαία διαδικασία 3 nm
Το Xiaomi Pad 8 Pro τροφοδοτείται από το Snapdragon 8 Elite Mobile Platform. Χάρη στη διαδικασία 3 nm 2ης γενιάς της TSMC και τη dual prime-core architecture της Qualcomm, προσφέρει εντυπωσιακή αύξηση απόδοσης για δυνατότητες επιπέδου PC—χειρίζεται με ευκολία σύνθετο multitasking, τεράστια δεδομένα και γραφικά απαιτητικά παιχνίδια.
Τετραπλά ηχεία για καθηλωτικό ήχο
Το Xiaomi Pad 8 διαθέτει τετραπλά ηχεία με υποστήριξη Dolby Atmos, ενώ υποστηρίζει επίσης 200% αύξηση έντασης για μια ακόμη πιο καθηλωτική ηχητική εμπειρία.
Εμπειρία επιπέδου PC, όπου κι αν βρίσκεσαι
Με τη βελτιωμένη λειτουργία Workstation στο Xiaomi Pad 8 έχεις περισσότερες εφαρμογές στο Dock για άμεση πρόσβαση και αυξημένη παραγωγικότητα. Εκμεταλλεύεσαι προηγμένες δυνατότητες Split-Screen με αναλογία 1:9 και γρήγορη εναλλαγή εφαρμογών. Ο πλοηγός επιπέδου PC με drag-and-drop, προεπισκοπήσεις και 40+ συντομεύσεις πληκτρολογίου κάνει την εργασία πιο αποδοτική. Παράλληλα, το χρησιμοποιείς ως ασύρματη οθόνη για MacBook και μεταφέρεις αρχεία απρόσκοπτα μεταξύ συσκευών.
*Το πληκτρολόγιο και η γραφίδα πωλούνται χωριστά.
Τροφοδοτείται από το Xiaomi HyperOS 3
Ένα ισχυρό λειτουργικό σύστημα βασισμένο σε διαισθητικό σχεδιασμό, απρόσκοπτη διασυνδεσιμότητα μεταξύ συσκευών και οικοσυστήματος, καθώς και πιο έξυπνες δυνατότητες AI σε ολόκληρο το σύστημα.
Εξαιρετικά γρήγορη απόδοση στο gaming
Ένα ισχυρό chipset ναυαρχίδας προσφέρει απίστευτη απόδοση στο gaming, υποστηρίζοντας αδιάκοπη εμπειρία χρήσης, ενισχύοντας την αίσθηση της παρουσίας στον ψηφιακό χώρο.
Εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός, με ακόμη μεγαλύτερη διάρκεια ζωής μπαταρίας
Διαθέτει λεπτότερο προφίλ με αναβαθμισμένη χωρητικότητα μπαταρίας. Η μεγάλη μπαταρία 9200 mAh προσφέρει ενέργεια καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας, ενώ το 67 W HyperCharge εξασφαλίζει γρήγορη, άνετη φόρτιση.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση | 3200 x 2136 |
| Βάρος (σε kg) | 0.485 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 251.22 x 173.4 x 5.7 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 16 |
| Μέγεθος Οθόνης (inch) | 11.2" |
| Μπαταρία | 9200mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 32 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 50 MP |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 12 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χρώμα | Πράσινο |
