-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.1" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μπλε |
Apple iPhone 15 128GB Κινητό Smartphone Blue
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 015090
Apple iPhone 15 128GB Κινητό Smartphone με Dynamic Island, κύρια κάμερα 48MP και υποδοχή USB-C, όλα αυτά με ένα ανθεκτικό σχεδιασμό από γυαλί εμποτισμένο με χρώμα και αλουμίνιο.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.1" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μπλε |
Apple iPhone 15 128GB Κινητό Smartphone
Apple iPhone 15 128GB Κινητό Smartphone με Dynamic Island, κύρια κάμερα 48MP και υποδοχή USB-C, όλα αυτά με ένα ανθεκτικό σχεδιασμό από γυαλί εμποτισμένο με χρώμα και αλουμίνιο.
Κύρια κάμερα 48MP με 2x τηλεσκοπικό φακό
Η κύρια κάμερα 48MP λαμβάνει φωτογραφίες σε υπερυψηλή ανάλυση. Έτσι, είναι πιο εύκολο από ποτέ να τραβήξεις εντυπωσιακές φωτογραφίες με εκπληκτική λεπτομέρεια. Ο 2x οπτικής ποιότητας τηλεφακός σου επιτρέπει να κάνεις το τέλειο κοντινό πλάνο.
Πορτρέτα επομένης γενιάς
Βγάλε πορτρέτα με πολύ περισσότερη λεπτομέρεια και χρώμα. Απλά πάτησε για να αλλάξεις την εστίαση μεταξύ των θεμάτων — ακόμα και μετά τη λήψη της φωτογραφίας.
Το Dynamic Island έρχεται στο iPhone 15
Το Dynamic island εμφανίζει ειδοποιήσεις και Live Activities — ώστε να μην τις χάνεις ενώ κάνεις κάτι άλλο. Μπορείς να δεις ποιος σε καλεί, να ελέγξεις την κατάσταση της πτήσης σου και πολλά άλλα.Ισχυρός επεξεργαστής A16 Βionic
Ο ταχύτατος επεξεργαστής A16 Bionic υποστηρίζει προηγμένα χαρακτηριστικά όπως η υπολογιστική φωτογραφία, ομαλές μεταβάσεις του Dynamic Island και η απομόνωση φωνής για τις τηλεφωνικές κλήσεις. Επιπλέον ο επεξεργαστής A16 Bionic είναι απίστευτα αποδοτικός για να παρέχει εξαιρετική διάρκεια μπαταρίας όλη την ημέρα.(3)
Υποδοχή USB-C
Η υποδοχή USB-C σου επιτρέπει να φορτίσεις το Mac ή το iPad σου με το ίδιο καλώδιο που χρησιμοποιείς για τη φόρτιση του iPhone 15 Plus. Μπορείς ακόμα να χρησιμοποιήσεις το iPhone 15 Plus για να φορτίσεις το Apple Watch ή τα AirPods.Καινοτόμος σχεδιασμός
Το iPhone 15 διαθέτει σχεδιασμό από ανθεκτικό γυαλί εμποτισμένο με χρώμα και αλουμίνιο. Είναι ανθεκτικό σε πιτσιλιές, νερό και σκόνη.(1) Η μπροστινή οθόνη με Ceramic Shield είναι πιο ανθεκτική από οποιοδήποτε γυαλί smartphone. Και η οθόνη(2) Super Retina XDR είναι έως και 2 φορές πιο φωτεινή στον ήλιο σε σύγκριση με το iPhone 14.
Ζωτικά χαρακτηριστικά ασφαλείας
Με την ανίχνευση ατυχήματος, το iPhone μπορεί να ανιχνεύσει ένα σοβαρό αυτοκινητιστικό ατύχημα και να καλέσει βοήθεια εάν εσύ δεν μπορείς.(6)Σχεδιασμένο για να κάνει τη διαφορά
Το iPhone διαθέτει προστασία απόρρητου που σε βοηθάει να διατηρείς τον έλεγχο των δεδομένων σου.
Είναι κατασκευασμένο από περισσότερα ανακυκλωμένα υλικά για την ελαχιστοποίηση του περιβαλλοντικού αποτυπώματος. Επιπλέον διαθέτει ενσωματωμένες λειτουργίες που καθιστούν το iPhone πιο προσβάσιμο σε όλους.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2556 x 1179 |
| Βάρος (σε kg) | 0.171 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 147.6 x 71.6 x 7.8 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | AGPS, GPS, Galileo, QZSS, GLONASS, Beidou |
| Επεξεργαστής | A16 Bionic Chip |
| Εσωτερική Μνήμη | 128 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS 17 |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 12 Mp |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Dual 48 MP & 12 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.1" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μπλε |