-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μαύρο |
APPLE iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 015137
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Κινητό Smartphone με επαναστατικό επεξεργαστή A17 Pro, προσαρμόσιμο κουμπί δράσης και το ισχυρότερο σύστημα κάμερας iPhone που υπήρξε ποτέ.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μαύρο |
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Κινητό Smartphone
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Κινητό Smartphone με επαναστατικό επεξεργαστή A17 Pro, προσαρμόσιμο κουμπί δράσης και το ισχυρότερο σύστημα κάμερας iPhone που υπήρξε ποτέ.
Κατασκευασμένο από τιτάνιο
Το iPhone 15 Pro Max έχει τιτάνιο αεροδιαστημικής ποιότητας είναι ισχυρό και ελαφρύ, με ματ υφή από γυαλί στο πίσω μέρος. Διαθέτει επίσης μπροστινή οθόνη με Ceramic Shield που είναι ανθεκτικότερη από οποιοδήποτε γυαλί smartphone. Είναι ανθεκτικό σε πιτσιλιές, νερό και σκόνη.(1)
Προσαρμόσιμο κουμπί Δράσης
Το προσαρμόσιμο κουμπί Δράσης είναι ο γρήγορος τρόπος πρόσβασης στην αγαπημένη σου λειτουργία. Απλά ρύθμισε αυτό που θέλεις, όπως Αθόρυβη λειτουργία, Κάμερα, Φωνητική Σημείωση, Συντόμευση και άλλα. Στη συνέχεια, πάτησε και κράτησε το για να ενεργοποιήσεις την ενέργεια.
Ισχυρό σύστημα κάμερας Pro
Απόκτησε απίστευτη ευελιξία στη σύνθεση με 7 επαγγελματικούς φακούς. Τράβηξε υπερυψηλής ανάλυσης φωτογραφίες με περισσότερο χρώμα και λεπτομέρεια χρησιμοποιώντας την κύρια κάμερα 48MP. Φωτογράφισε πιο καθαρά κοντινά πλάνα από μακριά με τον 5x Τηλεσκοπικό φακό στο iPhone 15 Pro Max και τον 3x Τηλεσκοπικό φακό στο iPhone 15 Pro.Επαναστατικός επεξεργαστής Α17 Pro
Ένας επεξεργαστής κατηγορίας Pro δημιουργεί απίστευτα ζωντανή εμπειρία στα παιχνίδια για τα κινητά, με πλούσια περιβάλλοντα και ρεαλιστικούς χαρακτήρες. Ο A17 Pro είναι επίσης απίστευτα αποδοτικός και βοηθά στην παροχή εκπληκτικής διάρκειας μπαταρίας όλη την ημέρα.(3)
Προηγμένη οθόνη
Η οθόνη(2) Super Retina XDR με τεχνολογία ProMotion αυξάνει το ρυθμό ανανέωσης σε 120Hz όταν χρειάζεσαι εξαιρετική απόδοση στα γραφικά. Το Dynamic Island εμφανίζει ειδοποιήσεις και Live Activities. Και με την λειτουργία Always-On, η οθόνη κλειδώματος παραμένει ευδιάκριτη, ώστε δεν χρειάζεται να την αγγίξεις για να παραμένεις ενήμερος.Συνδεσιμότητα επαγγελματικού επιπέδου
Η νέα υποδοχή USB-C σου επιτρέπει να φορτίσεις το Mac ή το iPad σου χρησιμοποιώντας το ίδιο καλώδιο που χρησιμοποιείς για τη φόρτιση του iPhone 15 Pro. Με το USB-C, απολαμβάνεις τεράστια αύξηση στις ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων.(4) Επιπλέον μπορείς να κατεβάσεις αρχεία με ταχύτητα έως και 2 φορές ταχύτερα χρησιμοποιώντας το Wi-Fi 6E.(5)
Ζωτικά χαρακτηριστικά ασφαλείας
Με την ανίχνευση ατυχήματος, το iPhone μπορεί να ανιχνεύσει ένα σοβαρό αυτοκινητιστικό ατύχημα και να καλέσει βοήθεια εάν εσύ δεν μπορείς.(6)Σχεδιασμένο για να κάνει τη διαφορά
Το iPhone διαθέτει προστασία απόρρητου που σε βοηθάει να διατηρείς τον έλεγχο των δεδομένων σου.
Είναι κατασκευασμένο από περισσότερα ανακυκλωμένα υλικά για την ελαχιστοποίηση του περιβαλλοντικού αποτυπώματος. Επιπλέον διαθέτει ενσωματωμένες λειτουργίες που καθιστούν το iPhone πιο προσβάσιμο σε όλους.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 2796 x 1290 |
| Βάρος (σε kg) | 0.221 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 159.9 x 76.7 x 8.25 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | AGPS, GPS, Galileo, QZSS, GLONASS, Beidou |
| Επεξεργαστής | Apple A17 Pro |
| Εσωτερική Μνήμη | 512 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS 17 |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 12 Mp |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Triple 48 MP & 12 MP & 12 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Τύπος Οθόνης | Super Retina XDR |
| Χρώμα | Μαύρο |