-
Your shopping cart is empty!
Προσωρινά μη διαθέσιμο
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core Ci5-14400 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | H610M s1700 DDR4 mATX |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 512GB SSD |
Business PC ATPC Ci5 14th Gen /Intel Core i5-14400/16GB/Windows 11 Home
- Προσωρινά μη διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 014696
Επικοινωνείστε μαζί μας για τιμή και χρόνο παράδοσης
595,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core Ci5-14400 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | H610M s1700 DDR4 mATX |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 512GB SSD |
ATPC Intel Core i3-13100
Business υπολογιστής με επεξεργαστή Intel Core i5-13400, Intel® UHD 730 Graphics, 16GB μνήμη RAM και SSD 512GB.
Χαρακτηριστικά
- CASE: Supercase F55 Midi-ATX Black
- PSU: SUPERCASE FORCE 500W ATX 12CM FAN
- MOTHERBOARD: H610M s1700 DDR4 mATX
- CPU: INTEL CORE i5-14400 3.5GHz s1700 10C/16T Raptor Lake
- HDD: SSD M.2 512GB NVME PCIe 1700/1200MBs
- RAM: 16GB (2*8) DDR4 3200MHz
- VGA: Intel® UHD 730 Graphics
- OPTICAL: DVD-RW 24x
- SOUND CARD: 7.1 Channel High Definition Audio
- S/W: Windows 11 Home GR
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Πυρήνων Επεξεργαστή | 4 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Τροφοδοτικού | 500W |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD 730 Graphics |
| Κάρτα Ήχου | 7.1 Channel High Definition Audio |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home GR |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RW 24x |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.4 GHz |
| Τύπος Tower | Supercase F55 Midi-ATX Black |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core Ci5-14400 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | H610M s1700 DDR4 mATX |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 512GB SSD |