-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 53 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
Πλυντήριο Ρούχων ESKIMO ES WM10F14 AN 10kg
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 015023
Eskimo ES WM10F14 AN Πλυντήριο Ρούχων 10kg με 16 προγράμματα πλύσης για να επιλέγεις εκείνο που εξυπηρετεί καλύτερα τις ανάγκες σου σε κάθε περίπτωση.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 53 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
Eskimo ES WM10F14 AN Πλυντήριο Ρούχων 10kg
Eskimo ES WM10F14 AN Πλυντήριο Ρούχων 10kg με 16 προγράμματα πλύσης για να επιλέγεις εκείνο που εξυπηρετεί καλύτερα τις ανάγκες σου σε κάθε περίπτωση.
Πλυντήρια Ρούχων Eskimo
Ανακαλύψτε τα πλυντήρια ρούχων Eskimo, που φροντίζουν τα ρούχα σας σε κάθε πλύσιμο, συνδυάζοντας τις κορυφαίες επιδόσεις με την οικονομική λειτουργία!Λεπτομερής Σχεδίαση
Ο σχεδιασμός του πλυντηρίου σου καθιστά το άνοιγμα της πόρτας πιο εύκολο και λειτουργικό σε σχέση με τα παραδοσιακά πλυντήρια.
Smart
Το μοντέλο σου έρχεται με προηγμένες τεχνολογίες. Συγκεκριμένα, διαθέτει πρόγραμμα καθαρισμού κάδου με υπενθύμιση, προγράμματα γρήγορης πλύσης 15΄& 45΄ καθώς και τη δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης! Τι καλύτερο;Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 61 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 53 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 4 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 73 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, Δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης, Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου με υπενθύμιση |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 52 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 53 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |