-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο Ρούχων Άνω Φόρτωσης ESKIMO ES WM6T12D 6kg
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 014706
Eskimo ES WM6T12D Πλυντήριο Άνω Φόρτωσης 6kg με 20 προγράμματα και δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Eskimo ES WM6T12D Πλυντήριο Άνω Φόρτωσης 6kg
Eskimo ES WM6T12D Πλυντήριο Άνω Φόρτωσης 6kg με 20 προγράμματα και δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης.
Πλυντήρια Ρούχων Eskimo
Ανακαλύψτε τα πλυντήρια ρούχων Eskimo, που φροντίζουν τα ρούχα σας σε κάθε πλύσιμο, συνδυάζοντας τις κορυφαίες επιδόσεις με την οικονομική λειτουργία!Χαρακτηριστικά
- Άνω φόρτωσης
- Χωρητικότητα 6kg
- 20 Προγράμματα
- PTC ασφάλεια κλειδώματος πόρτας & Κλείδωμα πλήκτρων Child Lock
- Προγράμματα γρήγορης πλύσης 15΄ & 45΄
- Διαστάσεις (Υ x Π x B) 87,5 x 40 x 61cm
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 20 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 87.5 x 40 x 61 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 4 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | C |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 80 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, Δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσης, Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου με υπενθύμιση |
| Ηλεκτρονικό Σύστημα Λειτουργίας | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 65 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1200 |
| Σύστημα Ανίχνευσης Βλάβης | Ναι |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |