-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ισχύς (Watt) | 36 |
| Μέγιστη Θερμοκρασία | 200°C |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ισιωτική Πρέσα Μαλλιών ROWENTA x KARL LAGERFELD Easyliss SF161L με Κεραμικές Πλάκες
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 014829
Σχεδιασμένο για τέλειο και ξέγνοιαστο ίσιωμα, η ισιωτική μαλλιών Rowenta x KARL LAGERFELD Easyliss είναι ιδανική για γρήγορα, εύκολα και αξιόπιστα αποτελέσματα καθημερινά. Τα κύρια χαρακτηριστικά αυτής της αξιόπιστης ισιωτικής μαλλιών είναι η απλή λειτουργία του με το πάτημα ενός κουμπιού και το μοναδικό επίπεδο θερμοκρασίας των 200°C, για γρηγορότερη καθημερινή περιποίηση με πλήρη ευκολία.
25,90€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Ισχύς (Watt) | 36 |
| Μέγιστη Θερμοκρασία | 200°C |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ισιωτική Πρέσα Μαλλιών ROWENTA x KARL LAGERFELD Easyliss SF161F0 με Κεραμικές Πλάκες
Σχεδιασμένο για τέλειο και ξέγνοιαστο ίσιωμα, η ισιωτική μαλλιών Rowenta x KARL LAGERFELD Easyliss είναι ιδανική για γρήγορα, εύκολα και αξιόπιστα αποτελέσματα καθημερινά. Τα κύρια χαρακτηριστικά αυτής της αξιόπιστης ισιωτικής μαλλιών είναι η απλή λειτουργία του με το πάτημα ενός κουμπιού και το μοναδικό επίπεδο θερμοκρασίας των 200°C, για γρηγορότερη καθημερινή περιποίηση με πλήρη ευκολία.
Απλό στη χρήση
Μια ισιωτική μαλλιών για εύκολα, ξέγνοιαστα αποτελέσματα, με ένα επίπεδο θερμοκρασίας στους 200°C, για γρήγορη απόδοση και απλή χρήση με το πάτημα ενός κουμπιού, για πανεύκολο ίσιωμα.
Κεραμική επίστρωση με τουρμαλίνη
Η τουρμαλίνη είναι ένα ορυκτό που παράγει φυσικά αρνητικά ιόντα. Συμβάλλει στη μείωση του στατικού ηλεκτρισμού των μαλλιών, μειώνοντας έτσι το φριζάρισμα και χαρίζοντας πιο λαμπερό αποτέλεσμα.
Αποτελεσματικότητα με ένα πέρασμα
Το σύστημα κινούμενων πλακών προσαρμόζει και τις δύο πλάκες ανάλογα με το πάχος της τούφας, εξασφαλίζοντας αποτελεσματικότητα με ένα πέρασμα και βέλτιστη πίεση σε κάθε κίνηση.
Λειτουργία για ίσιωμα και μπούκλες
Η ισιωτική Rowenta Easyliss έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει όλες τις ανάγκες σου, χάρη στο πρακτικό χαρακτηριστικό Straight & Curl για να κάνεις ό,τι χτένισμα θέλεις με απόλυτη ευκολία.
Λεπτές πλάκες
Το αποτελεσματικό styling δεν ήταν ποτέ πιο προσιτό, με λεπτές πλάκες που εξασφαλίζουν ευκολία και μεγαλύτερη ακρίβεια.
Eύκολη αποθήκευση
Με το σύστημα κλειδώματος πλακών διασφαλίζεται η εύκολη και ασφαλής αποθήκευση, για καθημερινή άνεση.
Άνεση και εργονομικός σχεδιασμός
Το καλώδιο με δυνατότητα περιστροφής 360° εξασφαλίζει ελευθερία κινήσεων για εύκολο styling με απόλυτη άνεση.Γενικά χαρακτηριστικά
| Βάρος (σε kg) | 0.350 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Γάντζος ανάρτησης, Ένδειξη θερμοκρασίας, Σύστημα κλειδώματος |
| Πλάκες | Κεραμική επίστρωση τουρμαλίνης |
| Χρόνος Θέρμανσης | 60" |
| Ισχύς (Watt) | 36 |
| Μέγιστη Θερμοκρασία | 200°C |
| Χρώμα | Μαύρο |