-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.31" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 2G |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 3 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
Κινητό Απλής Χρήσης OLYMPIA SUN-2222 Black
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 018433
43,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.31" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 2G |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 3 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
Χαρακτηριστικά
- Κάρτες SIM: Διπλή SIM
- Έγχρωμη οθόνη: 5,8 cm (2,31)” με οπίσθιο φωτισμό
- Αυτόματο SMS σε χαμηλό επίπεδο μπαταρίας
- Κουμπί κλήσης έκτακτης ανάγκης με τονικό συναγερμό SOS & SOS κλήση/SMS
- 2 κουμπιά άμεσης επιλογής: M1, M2
- Υποδοχή ακουστικών: 3,5 mm
- Λειτουργία hands-free
- Ημερολόγιο / Αριθμομηχανή / Ξυπνητήρι
- Κάμερα: 0,3MP
- Ραδιόφωνο FM
- Κουμπί κάμερας
- Φακός
- Υποδοχή MicroSD: έως 16 GB
- Μπαταρία: 3,7 V, 800 mAh
- Xρόνος φόρτισης: max 5 ώρες
- Αριθμοί τηλεφώνου στον τηλεφωνικό κατάλογο: 300
- Χρόνος αναμονής: έως 200 ώρες
- Χρόνος ομιλίας: 3 ώρες
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Βάρος (σε kg) | 0.08 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 129 x 58 x 10 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ημερολόγιο, Αριθμομηχανή, Ξυπνητήρι |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 16GB |
| Μπαταρία | 800mAh |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 0.3 MP |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 200 ώρες |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.31" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 2G |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 3 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |