-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core i7-3520 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Laptop Windows DELL VOSTRO 3520/i7-12th Gen/16GB /512GB SSD /3Y Prosupport /IPS
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017203
Αύξησε την παραγωγικότητά σου με τον Dell Vostro 3520 που είναι κομψός και ευέλικτος για να ξεκινάς τη δουλειά πιο γρήγορα από ποτέ, χάρη στον ισχυρό επεξεργαστή 12ης γενιάς, στον ταχύτατο SSD μεγάλης χωρητικότητας 512GB και στα ζωντανά γραφικά Intel Iris Xe.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core i7-3520 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Laptop Dell Vostro 3520|i7-1255U|16|512|WP|3YPS 15.6" IPS
Αύξησε την παραγωγικότητά σου με τον Dell Vostro 3520 που είναι κομψός και ευέλικτος για να ξεκινάς τη δουλειά πιο γρήγορα από ποτέ, χάρη στον ισχυρό επεξεργαστή 12ης γενιάς, στον ταχύτατο SSD μεγάλης χωρητικότητας 512GB και στα ζωντανά γραφικά Intel Iris Xe.
Νιώσε την ισχύ
Με επεξεργαστή Intel Core 12ης γενιάς, ο Dell Inspiron 3520 σου προσφέρει απίστευτη ανταπόκριση και εξαιρετικά απρόσκοπτη εκτέλεση πολλαπλών εργασιών. Ο δίσκος SSD PCIe προσφέρει προσαρμοστική και σταθερή απόδοση εν κινήσει.Κορυφαία γραφικά
Αναβάθμισε την προβολή σου στην οθόνη Full HD με χρωματική κάλυψη sRGB 100%. Επιπλέον, αυτή η οθόνη διαθέτει Intel Iris Xe για να απολαμβάνεις το αγαπημένο σου περιεχόμενο με πλούσια χρώματα και έντονες αντιθέσεις.
Ευελιξία συνδεσιμότητας
Σύνδεσε μία δεύτερη οθόνη στη θύρα HDMI για πιο άνετο multitasking και σύνδεσε τις περιφερειακές σου συσκευές στις θύρες USB για να ολοκληρώσεις το home office σου.Όταν η ισχύς συναντά το στιλ
Όταν ανοίγει το Dell Inspiron 3520 ανυψώνει ταυτόχρονα ελαφρώς το πληκτρολόγιο για εργονομία και καλύτερη ψύξη. Η συσκευή σου έχει εντυπωσιακή εμφάνιση ενώ καταφέρνει παράλληλα να είναι εξαιρετικά ανθεκτική.
Γενικά χαρακτηριστικά
| 1ος Δίσκος | 512 GB SSD |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 1.55 x 35.9 x 23.56 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | Intel Core i7-3520 |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Χρώμα | Μαύρο |