-
Your shopping cart is empty!
Νεο
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7520U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |
Laptop Windows HP 15-FC0086NV 15.6" FHD R5-7520U/16GB/512GB/W11Home Silver
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020139
599,00€
ή
με 18,96€/ μήνα σε 60 δόσεις
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7520U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |
Κορυφαία απόδοση με AMD Ryzen™
Με μόλις 15W κατανάλωση (Default TDP), o επεξεργαστής AMD Ryzen™ 5 7520U πέρα από εξαιρετική απόδοση (με 4 πυρήνες, 8 υπολογιστικά νήματα και συχνότητα λειτουργίας που αγγίζει τα 4,3GHz) προσφέρει και σημαντική εξοικονόμηση ενέργειας για να απολαμβάνεις περισσότερες ώρες χρήσης. Είτε πρόκειται για παραγωγικό multitasking, είτε για επεξεργασία πολυμέσων ή χαλαρό gaming το φορητό σύστημα της HP με AMD Ryzen™ 5 7520U και γραφικά AMD Radeon™ 610M είναι ιδανικό για όλες τις εργασίες.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Απολαυστική εικόνα παντού!
Κάθισε αναπαυτικά και απόλαυσε εξαιρετικά ευκρινή και ζωντανά γραφικά. H αντιθαμβωτική FHD οθόνη των 15,6” δίνει μια νέα διάσταση σε όλο το ψηφιακό σου περιεχόμενο. Με οπισθοφωτισμό (250nits) και σχεδίαση micro-edge, η εικόνα σου είναι ευκρινέστερη και πιο ζωντανή από ποτέ!
Με PCIe® NVMe™ M.2 SSD για ταχύτητα και ασφάλεια
Χάρη στο solid state drive (SSD) απολαμβάνεις μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας (λόγω χαμηλότερης κατανάλωσης), γρήγορη εκκίνηση του λειτουργικού συστήματος αλλά και εξαιρετική απόκριση από τις εφαρμογές. Επιπλέον, η απουσία κινητών μερών (όπως συμβαίνει με τους παραδοσιακούς σκληρούς δίσκους) ενισχύει την ασφάλεια.
Η απόλυτη εμπειρία Windows
Τα Windows 11 προσφέρουν έναν ήρεμο και δημιουργικό χώρο όπου μπορείς να ασχοληθείς με ό,τι σου αρέσει μέσα από μια νέα εμπειρία. Από το ανανεωμένο μενού Έναρξη έως τους νέους τρόπους για να συνδέεσαι με τα αγαπημένα σου πρόσωπα, ειδήσεις, παιχνίδια και περιεχόμενο, τα Windows 11 σου χαρίζουν ένα χώρο για να σκέφτεσαι, να εκφράζεσαι και να δημιουργείς με φυσικό τρόπο. Παράλληλα, ανεβάζουν την εμπειρία των παιχνιδιών σε ένα εντελώς νέο επίπεδο!
Γενικά χαρακτηριστικά
| 1ος Δίσκος | 512 GB SSD |
| Webcam | 720p |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 1.86 x 35.98 x 23.6 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | Integrated AMD Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 15.6" |
| Επεξεργαστής CPU | AMD Ryzen 5-7520U |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 16 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Χρώμα | Ασημί |