-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A / D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Ασημί |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο - Στεγνωτήριο Ρούχων LG D4R7009TSSB 9/6kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 017020
749,00€
ή
με 23,21€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Ασημί |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |
AI DD Έξυπνη φροντίδα 18% μεγαλύτερη προστασία ρούχου
Βασισμένο σε έναν μεγάλο όγκο δεδομένων συσσωρευμένης εμπειρίας πλύσεων, το AI DD παρέχει την βέλτιστη κίνηση πλύσης για την καλύτερη φροντίδα των ρούχων σου.
Πλυντήριο - στεγνωτήριο σε μια συσκευή
Το πλυντήριο-στεγνωτήριο της LG είναι άλλη μία συσκευή κορυφαίας τεχνολογίας. Εξοικονόμησε χώρο στο σπίτι σου και αφιέρωσε περισσότερο χρόνο στην οικογένειά σου. Με το πλυντήριο-στεγνωτήριο της LG, έχεις ρούχα αστραφτερά από καθαριότητα και στεγνά καθιστώντας περιττή την αγορά ξεχωριστού στεγνωτηρίου.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
TurboWash 360˚ Ολοκληρωμένη πλύση σε 39 λεπτά
Το TurboWash 360˚ δίνει τη δυνατότητα να πλένεις τα ρούχα σου κανονικά σε μόλις 39 λεπτά, παρέχοντας ακόμα μεγαλύτερη προστασία στα υφάσματα. Ο ψεκασμός από τα 3D πολλαπλά ακροφύσια 4 κατευθύνσεων φθάνει σε κάθε σημείο των ρούχων σου.
Steam Λιγότερες ζάρες, αυξημένα επίπεδα υγιεινής
Με την τεχνολογία LG Steam εξαλείφεται το 99,9% των αλλεργιογόνων, όπως τα ακάρεα σκόνης που μπορούν να προκαλέσουν αλλεργίες ή αναπνευστικά προβλήματα, ενώ παράλληλα μειώνονται οι ζάρες κατά 30%.
Απομάκρυνση αλλεργιογόνων ουσιών κατά 99,9%
Οι αλλεργιογόνες ουσίες περιορίζονται έως και 99,9% μέσω ατμού.
Τεχνολογία 6 Motion για ΒΕΛΤΙΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ υφασμάτων
Αφού επιλέξεις πρόγραμμα πλύσης, η τεχνολογία 6 Motion Direct Drive αναλαμβάνει να κινήσει το τον κάδο πλύσης σε πολλαπλές κατευθύνσεις, προσδίδοντας στα υφάσματα την κατάλληλη φροντίδα ενώ καθαρίζει τέλεια τα ρούχα.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | Βαμβακερά, Eco 40-60, Μεικτά, Συνθετικά, Φροντίδα αλλεργιών (πλύση), TurboWash 39, Γρήγορο 14', Μάλλινα, Ευαίσθητα, Πλύση + Στέγνωμα, Καθαρισμός κάδου, Αναβάθμιση κύκλου |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 12 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 70 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 56.5 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη & 10 έτη στο μοτέρ |
| Ενεργειακή Κλάση Πλύσης | A |
| Ενεργειακή Κλάση Στεγνώματος | D |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 71 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | AI DD, Inverter DirectDrive μοτέρ, 6 Motion DD, ατμός, TurboWash360?, TurboWash, διπλό ξέβγαλμα, προσθήκη είδους, ειδοποίηση ολοκλήρωσης κύκλου, αυτόματη επανεκκίνηση, αναγνώριση φορτίου, ανίχνευση αφρού, αισθητήρας κραδασμών, αυτόματη ρύθμιση στάθμης νερού |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Πρόγραμμα Easy Iron | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Βάθος (cm) | 56.5 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Ασημί |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |
