-
Your shopping cart is empty!
A / D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 98 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 5 kg |
Πλυντήριο Στεγνωτήριο Ρούχων MIELE WTR870WPM PWash & TDos 8/5 kg
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 013255
Πλυντήριο - στεγνωτήριο με TwinDos και QuickPower για ρούχα έτοιμα με το άγγιγμα ενός πλήκτρου και έλεγχο της συσκευής με MTouch και έξυπνη δικτύωση που προσφέρει το Miele@home!
2.299,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 98 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 5 kg |
Miele WTR870WPM PWash & TDos Πλυντήριο - Στεγνωτήριο Ρούχων 8/5 kg
Πλυντήριο - στεγνωτήριο με TwinDos και QuickPower για ρούχα έτοιμα με το άγγιγμα ενός πλήκτρου και έλεγχο της συσκευής με MTouch και έξυπνη δικτύωση που προσφέρει το Miele@home!
Ευελιξία για την προσθήκη ρούχων που έχετε ξεχάσει
Για μέγιστη ευελιξία: μπορείτε να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε ρούχα ακόμα και μετά την έναρξη του προγράμματος.
Έξυπνη δικτύωση
Με το πρωτοποριακό σύστημα Miele@home, μπορείτε να αξιοποιήσετε πλήρως τις δυνατότητες των συσκευών σας Miele και να κάνετε την καθημερινότητά σας ακόμα πιο έξυπνη. Όλες οι έξυπνες οικιακές συσκευές Miele δικτυώνονται εύκολα και με ασφάλεια. Η λειτουργία είναι απλή – με την εφαρμογή Miele, με τη λειτουργία φωνητικού ελέγχου ή με ενσωμάτωση σε υπάρχουσες λύσεις Smart Home. Οι συσκευές συνδέονται μέσω οικιακού WiFi και του Miele Cloud.
Η Miele προσφέρει πλέον 25 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ σε όλες τις συσκευές περιποίησης ρούχων με αγορά από 1/10/2025 και μετά — τη μεγαλύτερη εγγύηση στην κατηγορία. Η κάλυψη περιλαμβάνει ανταλλακτικά και εργασία, αναδεικνύοντας την αξεπέραστη αξιοπιστία και αντοχή των συσκευών Miele που έχουν σχεδιαστεί για χρήση έως και 20 χρόνια. Με απλή καταχώριση στο “Οι συσκευές μου”, ο χρήστης εξασφαλίζει πλήρη προστασία της συσκευής του. Ένα ακόμη δείγμα της φιλοσοφίας “Immer Besser” που κάνει τις συσκευές Miele να ξεχωρίζουν.
Πλεονεκτήματα
της 25ετούς Εγγύησης Μοτέρ
- Η μεγαλύτερη εγγύηση στην κατηγορία – κανένας άλλος κατασκευαστής δεν προσφέρει 25 χρόνια κάλυψη
μοτέρ.
- Πλήρης κάλυψη ανταλλακτικών & εργασίας – ο καταναλωτής δεν επιβαρύνεται με κανένα κόστος.
- Γερμανική αξιοπιστία Miele – συσκευές σχεδιασμένες για
διάρκεια ζωής ≥ 20 χρόνια.
- Ηρεμία & ασφάλεια για τον χρήστη – η καρδιά της συσκευής είναι πλήρως προστατευμένη.
- Προστασία επένδυσης & υψηλή μεταπωλητική αξία.
- Μικρότερο περιβαλλοντικό αποτύπωμα – συσκευές που ζουν περισσότερο, παράγουν λιγότερα απόβλητα.
Διαδικασία Ενεργοποίησης
- Ο καταναλωτής αγοράζει τη συσκευή Miele.
- Συνδέεται στο προφίλ του στο miele.gr → “Οι συσκευές μου”.
- Καταχωρεί τον σειριακό αριθμό (serial number).
- Λαμβάνει email επιβεβαίωσης και η εγγύηση ενεργοποιείται άμεσα.
Άμεσο link ενεργοποίησης: 25 χρόνια
εγγύηση μοτέρ από τη Miele σε όλες τις συσκευές φροντίδας ρούχων | Miele
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | Outdoor, Αδιαβροχοποίηση, Αθλητικά/Μικροίνες, Αυτόματο απαλό, Βαμβακερά, Βαμβακερά + Πρόπλυση, Βαμβακερά ECO, Γρήγορο 15', Εσώρουχα, Ευαίσθητα, Καθαρισμός κάδου, Κουρτίνες, Μάλλινα, Μεταξωτά, Πλύσιμο στο χέρι, Πουκάμισα, Πουπουλένια, Σκουρόχρωμα/Jeans |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 23 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 98 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.6 x 63.7 |
| Ενεργειακή Κλάση Πλύσης | A |
| Ενεργειακή Κλάση Στεγνώματος | D |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 69 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | TwinDos, Quick Power Wash |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Πρόγραμμα Easy Iron | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1600 |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Σύστημα Συμπύκνωσης Υδρατμών | Ναι |
| Βάθος (cm) | 98 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 5 kg |