-
Your shopping cart is empty!
A / D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 102 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο Στεγνωτήριο Ρούχων MIELE WTW870WPM EU1 LW PWash & TDos 9/6 kg
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 015674
Το νέο κορυφαίο Πλυντήριο - Στεγνωτήριο της MIELE WTW870WPM αναβαθμίζει την καθημερινότητά σου συνοδεύοντάς την με την κορυφαία σχεδίαση που εντυπωσιάζει.
2.699,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 102 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |
Miele WTW870WPM EU1 LW PWash & TDos Πλυντήριο - Στεγνωτήριο Ρούχων 9/6 kg
Το νέο κορυφαίο Πλυντήριο - Στεγνωτήριο της MIELE WTW870WPM αναβαθμίζει την καθημερινότητά σου συνοδεύοντάς την με την κορυφαία σχεδίαση που εντυπωσιάζει.Σύστημα Ατμού SteamCare
Το SteamCare φρεσκάρει και κάνει απαλά τα αγαπημένα σου ρούχα με τη δύναμη του ατμού! Σε συνδυασμό και με το PerfectCare τα ρούχα soy πλένονται απαλά με τον καλύτερο τρόπο και παραμένουν απαλά ακόμη και αφού στεγνώσουν.
Πρωτοποριακή Τεχνολογία PowerWash
Το PowerWah τα έχει όλα! Καθαριότητα, ταχύτητα και ιδιαίτερη ενεργειακή απόδοση για μικρά φορτία. Οι συσκευές Miele με PowerWash πλένουν έως και 40% πιο αποδοτικά από όσο απαιτείται, ενώ καθαρίζουν ακόμα και μικρά φορτία με μικρή κατανάλωση ενέργειας.Λιγότερο Τσαλάκωμα - Ευκολότερο Σιδέρωμα
Μείωσε το τσαλάκωμα και φρέσκαρε τα υφάσματα με τη δύναμη του φυσικού ατμού. Tο τσαλάκωμα μειώνεται και το σιδέρωμα των πουκαμίσων γίνεται παιχνιδάκι!
Η Miele προσφέρει
πλέον 25 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ σε όλες τις συσκευές περιποίησης
ρούχων με αγορά από 1/10/2025 και μετά — τη μεγαλύτερη εγγύηση στην κατηγορία.
Η κάλυψη περιλαμβάνει ανταλλακτικά και εργασία, αναδεικνύοντας την
αξεπέραστη αξιοπιστία και αντοχή των συσκευών Miele που έχουν σχεδιαστεί για
χρήση έως και 20 χρόνια. Με απλή καταχώριση στο “Οι συσκευές
μου”, ο χρήστης εξασφαλίζει πλήρη προστασία της συσκευής του. Ένα ακόμη
δείγμα της φιλοσοφίας “Immer Besser” που κάνει τις συσκευές Miele να
ξεχωρίζουν.
Πλεονεκτήματα
της 25ετούς Εγγύησης Μοτέρ
- Η μεγαλύτερη εγγύηση στην κατηγορία – κανένας άλλος κατασκευαστής δεν προσφέρει 25 χρόνια κάλυψη
μοτέρ.
- Πλήρης κάλυψη ανταλλακτικών & εργασίας – ο καταναλωτής δεν επιβαρύνεται με κανένα κόστος.
- Γερμανική αξιοπιστία Miele – συσκευές σχεδιασμένες για
διάρκεια ζωής ≥ 20 χρόνια.
- Ηρεμία & ασφάλεια για τον χρήστη – η καρδιά της συσκευής είναι πλήρως προστατευμένη.
- Προστασία επένδυσης & υψηλή μεταπωλητική αξία.
- Μικρότερο περιβαλλοντικό αποτύπωμα – συσκευές που ζουν περισσότερο, παράγουν λιγότερα απόβλητα.
Διαδικασία Ενεργοποίησης
- Ο καταναλωτής αγοράζει τη συσκευή Miele.
- Συνδέεται στο προφίλ του στο miele.gr → “Οι συσκευές μου”.
- Καταχωρεί τον σειριακό αριθμό (serial number).
- Λαμβάνει email επιβεβαίωσης και η εγγύηση ενεργοποιείται άμεσα.
Άμεσο link ενεργοποίησης: 25 χρόνια
εγγύηση μοτέρ από τη Miele σε όλες τις συσκευές φροντίδας ρούχων | Miele
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | QuickPower, Αυτόματο, Βαμβακερά (χρωματιστά), Προστασία από τσαλάκωμα, Πουκάμισα, Μεταξωτά (που πλένονται στο χέρι), Μάλλινα (που πλένονται στο χέρι), Express, Σκούρα, Ντένιμ, Ρούχα Outdoor, Αδιαβροχοποίηση, Αθλητικά ρούχα, Φόρμες, Μαξιλάρια, Πουπουλένια, Κουρτίνες, Υγιεινή – βαμβακερά, Καθαρισμός συσκευής, Βαμβακερά, Πρώτη πλύση, Κολλάρισμα, ECO 40-60 |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 24 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 102 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.6 x 71.4 |
| Ενεργειακή Κλάση Πλύσης | A |
| Ενεργειακή Κλάση Στεγνώματος | D |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 69 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Πρόγραμμα Easy Iron | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1600 |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Σύστημα Συμπύκνωσης Υδρατμών | Ναι |
| Βάθος (cm) | 102 |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 6 kg |