-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.4" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Τύπος Οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Μαύρο |
Κινητό Απλής Χρήσης AGM M9F Black
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 018431
69,90€
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.4" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Τύπος Οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μεγάλη ανθεκτικότητα
Μαύρο κινητό τηλέφωνο Μ9F της AGM με τριπλή προστασία από το νερό, τη σκόνη και κάθε πιθανή πτώση. Αυτή η συσκευή θα σου κρατήσει συντροφιά για πολλά χρόνια, καθώς διαθέτει πιστοποίηση IP68/IP69K και με το στιβαρό του σχεδιασμό δεν πρόκειται να σπάσει ή να χαλάσει. Aντέχει σε πτώση 1.8 μέτρων, βυθίζεται σε νερό βάθους 2 μέτρων και εμποδίζει το 99% της σκόνης και των μικρών σωματιδίων. Ταυτόχρονα, χάρη στην ειδικά σχεδιασμένη θήκη του μπορεί να επιπλέει στο νερό.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Δυνατός ήχος
Το τηλέφωνο παρέχει σταθερή σύνδεση 4G, ακόμη και σε δύσκολες συνθήκες και ισχυρό ηχείο, έντασης έως και 108 dB, κατάλληλο τόσο για χρήστες με προβλήματα ακοής όσο και για εκπροσώπους επαγγελμάτων που σχετίζονται με υψηλά επίπεδα θορύβου (για παράδειγμα, εργάτες κατασκευών).
Εργονομικός σχεδιασμός
Το τηλέφωνο υποστηρίζει διπλές κάρτες nano SIM και υποδοχή κάρτας μνήμης microSD έως 128 GB, ώστε να έχεις άφθονο χώρο για να αποθηκεύσεις τις αγαπημένες σου φωτογραφίες, βίντεο, εφαρμογές ή μουσική. Έρχεται με 64GB εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο, με 48MB RAM και 128MB ROM. Ελαφρύ με μεγάλο πληκτρολόγιο και άνετο κράτημα στο χέρι, μπορείς να μιλάς με τη λειτουργία της γρήγορης κλήσης, αποθηκεύοντας έως και 9 αριθμούς σε κάθε πλήκτρο.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 320 x 240 |
| Βάρος (σε kg) | 0.130 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 141 x 59 x 165 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Μπαταρία | 1000mAh |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | 2 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 2.4" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Τύπος Οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Μαύρο |