-
Your shopping cart is empty!
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό, Καουτσούκ πυριτίου, Κράμα χαλκού |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Φορητός Φορτιστής Αυτοκινήτου BLAUPUNKT P1PM2T2 Μονοφασικός 3,7KW
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019789
399,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό, Καουτσούκ πυριτίου, Κράμα χαλκού |
| Χρώμα | Κόκκινο |
BLAUPUNKT P1PM2T2
Αυτός ο φορητός φορτιστής (Mode 2) σας δίνει μέγιστη ελευθερία στη χρήση του ηλεκτρικού σας αυτοκινήτου. Φορτίστε το αυτοκίνητο όπου κι αν έχετε πρόσβαση σε πρίζα 230V.
Η επιλογή ρύθμισης Ampere μεταξύ 8-16A σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να αξιοποιήσετε το μέγιστο από αυτό που μπορεί να προσφέρει το διαθέσιμο βύσμα. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να φτάσετε έως και 3,7 KW ισχύς φόρτισης.
Ο ενσωματωμένος αισθητήρας RCD παρέχει ασφάλεια έναντι του ρεύματος σφάλματος.
Προστασία 6mA DC – Τύπος Β
Ο σχεδιασμός IP54 παρέχει προστασία από το νερό καθώς και τη σκόνη.
Συμπεριλαμβάνεται άνετη μεταφορά και προστατευτική τσάντα.
Το συνολικό μήκος 8 μέτρων σας προσφέρει μέγιστη ευελιξία.
Ταιριάζει σε όλα τα ηλεκτρικά αυτοκίνητα με βύσματα τύπου 2.
Συνοδεύεται από προστατευτική θήκη μεταφοράς για ασφαλή αποθήκευση και μεταφορά
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ασφάλεια FI | 6mA DC – Type B |
| Βαθμός Προστασίας IP | 65 |
| Βάρος (σε kg) | 2.8 |
| Βύσμα Άκρου Οχήματος | Type 2 (IEC 62196) |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 260 x 100 x 72.5 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C - 50°C |
| Ισχύς Εξόδου | 3.7 kW |
| Μήκος Καλωδίου | 8m |
| Ρεύμα Εισόδου | 230 V, 8–16 A (μονοφασικό) |
| Τύπος Φορτιστή | Φορητός |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό, Καουτσούκ πυριτίου, Κράμα χαλκού |
| Χρώμα | Κόκκινο |