-
Your shopping cart is empty!
Νεο
E
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | TIZEN |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 83" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 125 |
| Τεχνολογία Panel | OLED |
Τηλεόραση SAMSUNG QE83S85H 83" OLED 4K Vision AI Smart TV
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 020473
4.829,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | TIZEN |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 83" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 125 |
| Τεχνολογία Panel | OLED |
Γενικά χαρακτηριστικά
| DLNA | Yποστηρίζεται |
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 33.9 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1849.0 x 1129.5 x 348.7 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1849.0 x 1059.0 x 34.9 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | NQ4 AI Gen 3 Processor |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 30W/2.0 ch |
| Συνδέσεις | 4 x HDMI, 2 x USB |
| Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας | AI Optimized, AI Customization |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Atmos |
| Συχνότητα (Hz) | 120Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 400 x 300 |
| Gaming TV | Ναι |
| Smart Λειτουργικό | TIZEN |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 83" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 125 |
| Τεχνολογία Panel | OLED |