-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση PHILIPS 32PFS6908/12 32" Ambilight Smart TV
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 016663
Οι τηλεοράσεις Ambilight είναι οι μοναδικές τηλεοράσεις με φώτα LED πίσω από την οθόνη που ανταποκρίνονται σε αυτό που παρακολουθείτε, βυθίζοντάς σας σε ένα φωτοστέφανο πολύχρωμου φωτός.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Philips 32PFS6908/12 32" Τηλεόραση Ambilight LED FHD Smart TV
Οι τηλεοράσεις Ambilight είναι οι μοναδικές τηλεοράσεις με φώτα LED πίσω από την οθόνη που ανταποκρίνονται σε αυτό που παρακολουθείτε, βυθίζοντάς σας σε ένα φωτοστέφανο πολύχρωμου φωτός.
Βυθιστείτε σε αυτό που αγαπάτε. Τηλεόραση Ambilight.
Οι τηλεοράσεις Ambilight είναι οι μοναδικές τηλεοράσεις με φώτα LED πίσω από την οθόνη που ανταποκρίνονται σε αυτό που παρακολουθείτε, βυθίζοντάς σας σε ένα φωτοστέφανο πολύχρωμου φωτός. Αλλάζει τα πάντα: Η τηλεόρασή σας φαίνεται μεγαλύτερη και θα απολαμβάνετε περισσότερο τις αγαπημένες σας εκπομπές, ταινίες και παιχνίδια.
Ευκρινής εικόνα. Απολαυστική προβολή.
Η μηχανή επεξεργασίας σε αυτήν την τηλεόραση Ambilight Full HD LED βελτιστοποιεί την ποιότητα της εικόνας για να σας προσφέρει ευκρινείς εικόνες, πλούσια χρώματα και ομαλή κίνηση. Έτσι, απολαμβάνετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία θέασης κάθε φορά.
Εκπληκτική τηλεόραση. Χωρίς προβλήματα. Philips Smart TV.
Όλα γίνονται γρήγορα με τη νέα μας έξυπνη τηλεόραση. Σας αρέσει μια σειρά; Μπορείτε να την ανοίξετε απευθείας από την αρχική οθόνη. Αν ψάχνετε κάτι καινούργιο, μπορείτε να περιηγηθείτε σε κατηγορίες όπως δράση ή δράμα και να δείτε προτάσεις από τις κορυφαίες υπηρεσίες ροής – όλα σε ένα σημείο.
Σύστημα φωνητικού ελέγχου. Λειτουργεί με τον Βοηθό Google* και την Alexa*.
Υπάρχει δυνατότητα επιλογής φωνητικών βοηθών! Μπορείτε να χειρίζεστε την τηλεόραση και να ζητάτε από τον Βοηθό Google να βρίσκει εκπομπές και ταινίες μέσω των έξυπνων ηχείων της Google. Εναλλακτικά, μπορείτε να ρωτήσετε την Alexa, μέσω συσκευών με δυνατότητα Alexa.
Λεπτή, ελκυστική σχεδίαση.
Ψάχνετε μια τηλεόραση που ταιριάζει με τον χώρο σας; Η σχεδόν χωρίς πλαίσιο οθόνη αυτής της τηλεόρασης Ambilight έχει εκπληκτική εμφάνιση, ενώ τα λεπτά πόδια σε ματ μαύρο χρώμα την κάνουν να φαίνεται σαν να αιωρείται. Επιπλέον, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το Ambilight ως ατμοσφαιρικό φωτισμό με αποτέλεσμα εντυπωσιάζει!
Ιδανική για παιχνίδια. Χαμηλή καθυστέρηση εισόδου σε οποιαδήποτε κονσόλα.
Σας αρέσουν τα παιχνίδια; Μια ρύθμιση χαμηλής καθυστέρησης εισόδου ενεργοποιείται αυτόματα όταν ενεργοποιείτε την κονσόλα, για ομαλό παιχνίδι ακόμα και όταν η δράση κορυφώνεται. Ό,τι κι αν παίζετε, η λειτουργία παιχνιδιού του Ambilight κάνει τις συγκινήσεις ακόμα μεγαλύτερες.Γενικά χαρακτηριστικά
| DLNA | Yποστηρίζεται |
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 6.3 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 728 x 451 x 177 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 728 x 433 x 77 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επεξεργαστής | Quad Core Processor |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 12W/2.0 ch |
| Περιλαμβάνει | Τηλεχειριστήριο, 2 μπαταρίες AAA, Βάση τραπεζιού, Καλώδιο ρεύματος, Οδηγός γρήγορης έναρξης, Φυλλάδιο νομικών πληροφοριών και πληροφοριών ασφαλείας |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x ETHERNET 1 x OPTICAL OUT |
| Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας | Pixel Plus HD |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Digital MS12 V2.5 |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Υποστήριξη Vesa | 100 x 100 |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τεχνολογία Panel | LED |