-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση PHILIPS 32PHS6009/12 32" Smart TV
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 016661
Ό,τι κι αν ψάχνετε, αυτή η τηλεόραση LED σας μεταφέρει εκεί, με καθαρό ήχο και ευκρινή, ζωντανή εικόνα που τα κάνει όλα να φαίνονται υπέροχα.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Philips 32PHS6009/12 32" Τηλεόραση LED HD Smart TV
Ό,τι κι αν ψάχνετε, αυτή η τηλεόραση LED σας μεταφέρει εκεί, με καθαρό ήχο και ευκρινή, ζωντανή εικόνα που τα κάνει όλα να φαίνονται υπέροχα.
Ευκρινής εικόνα. Απολαυστική προβολή.
Λατρεύετε όλα όσα παρακολουθείτε σε αυτήν την τηλεόραση HD LED. Η μηχανή επεξεργασίας της τηλεόρασης βελτιστοποιεί την ποιότητα της εικόνας για να σας προσφέρει ευκρινείς εικόνες, πλούσια χρώματα και ομαλή κίνηση. Έτσι, απολαμβάνετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία θέασης κάθε φορά.TITAN OS
Είναι γρήγορο και εύκολο να βρείτε αυτό που αγαπάτε με την πλατφόρμα smart TV TITAN OS. Σας αρέσει μια σειρά; Μπορείτε να την ανοίξετε απευθείας από την αρχική οθόνη. Αν ψάχνετε κάτι καινούργιο, μπορείτε να περιηγηθείτε σε κατηγορίες όπως δράση ή δράμα και να δείτε προτάσεις από τις κορυφαίες υπηρεσίες ροής – όλα σε ένα σημείο.Dolby Audio για πιο πλούσιο, καθαρότερο ήχο τηλεόρασης.
Βυθιστείτε στις αγαπημένες σας εκπομπές και ταινίες. Αυτή η έξυπνη τηλεόραση LED υποστηρίζει Dolby Audio για πιο καθαρό και καθαρό ήχο. Ό,τι σας αρέσει να παρακολουθείτε, θα το ακούτε καλύτερα.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1280 x 720 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 4.1 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 454.9 x 612 x 190 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 719 x 432 x 84 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 10W/2.0 ch |
| Περιλαμβάνει | Τηλεχειριστήριο L-con, Μπαταρίες, Καλώδιο Τροφοδοσίας, Επιτραπέζια Βάση |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας | HDR10 |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Digital |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-C/T2/T/S2/S |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 200 |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |