-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Quad Core |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση PHILIPS 55PUS8079/12 55" Ambilight Smart TV 4K
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017086
Βυθίσου στο αγαπημένο σου περιεχόμενο με αυτήν την τηλεόραση Ambilight πλούσια σε δυνατότητες, με εξαιρετική εικόνα, ρεαλιστικό ήχο Dolby Atmos και ομαλό παιχνίδι.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Quad Core |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Philips 55PUS8079/12 55" Τηλεόραση Ambilight Smart 4K
Βυθίσου στο αγαπημένο σου περιεχόμενο με αυτήν την τηλεόραση Ambilight πλούσια σε δυνατότητες, με εξαιρετική εικόνα, ρεαλιστικό ήχο Dolby Atmos και ομαλό παιχνίδι.
Ambilight TV
Οι τηλεοράσεις Ambilight είναι οι μόνες τηλεοράσεις με ενσωματωμένα φώτα LED στο πίσω μέρος που αντιδρούν σε αυτό που παρακολουθείς, βυθίζοντάς σε σε ένα φωτοστέφανο πολύχρωμου φωτός. Αυτό αλλάζει τα πάντα: η τηλεόρασή φαίνεται μεγαλύτερη και θα παρασυρθείς πιο βαθιά στα αγαπημένα σου αθλήματα, ταινίες, μουσική και παιχνίδια.
Ζωντανή προβολή με εξαιρετικά ευκρινή εικόνα
Απόλαυσε όλα όσα παρακολουθείς σε αυτήν την τηλεόραση LED Ambilight 4K (UHD). Η μηχανή Philips Pixel Precise Ultra HD βελτιστοποιεί την ποιότητα εικόνας για να προσφέρει εξαιρετικά ευκρινείς εικόνες, πλούσια χρώματα και ομαλή κίνηση. Έχεις την καλύτερη δυνατή εμπειρία θέασης κάθε φορά.
Βρες το εύκολα με TITAN Os
Η εύρεση αυτού που αγαπάς είναι γρήγορη και εύκολη με την πλατφόρμα έξυπνης τηλεόρασης TITAN OS. Σου αρέσει μια σειρά; Μπορείς να συνεχίσεις να παρακολουθείς απευθείας από την αρχική οθόνη. Αν ψάχνεις για κάτι νέο, μπορείς να περιηγηθείς σε κατηγορίες όπως δράση ή δράμα και να δείς προτάσεις από τις κορυφαίες υπηρεσίες ροής—όλα σε ένα μέρος.
Dolby Atmos για κινηματογραφικό ήχο.
Το Dolby Atmos σε καθηλώνει τοποθετώντας ηχητικά εφέ στον χώρο γύρω και πάνω σου. Είτε πρόκειται για διαστημόπλοια που πετούν από πάνω είτε για ήσυχα βήματα που ξεπροβάλλουν κρυφά από πίσω, θα νιώσεις σαν να βρίσκεστε ακριβώς στη μέση της δράσης.
Εξαιρετική για gaming. VRR και χαμηλή καθυστέρηση εισόδου σε οποιαδήποτε κονσόλα.
Το HDMI 2.1 σου επιτρέπει να αξιοποιήσεις το καλύτερο από την κονσόλα σου, με γρήγορο παιχνίδι και ομαλά γραφικά. Υποστηρίζεται VRR και μια ρύθμιση χαμηλής καθυστέρησης εισόδου ενεργοποιείται αυτόματα όταν ενεργοποιείς την κονσόλα σου. Η λειτουργία παιχνιδιού του Ambilight κάνει τις συγκινήσεις μεγαλύτερες.Ανακυκλωμένο πλαστικό για την απομακρυσμένη και υπεύθυνη συσκευασία.
Αυτή η τηλεόραση Ambilight έχει μια κομψή, διακριτική εμφάνιση και μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Ambilight ως άμεσο ατμοσφαιρικό φωτισμό όταν η οθόνη είναι σβηστή. Το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο πλαστικό, η συσκευασία χρησιμοποιεί ανακυκλωμένο χαρτόνι με πιστοποίηση FSC και τα ένθετα τυπώνονται σε ανακυκλωμένο χαρτί.
Γενικά χαρακτηριστικά
| DLNA | Yποστηρίζεται |
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 7231 x 732 x 246 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1231 x 709 x 68 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/0.2 ch |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 1 x USB, 1 x Ethernet, 1 x Optical Out |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 300 |
| Smart Λειτουργικό | Titan |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Quad Core |
| Τεχνολογία Panel | LED |
