-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Pixel Precise Ultra HD |
| Κατανάλωση (Watt) | 72 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση PHILIPS 55PUS8118/12 55" Ambilight Smart TV
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 014606
Philips 55PUS8118/12 55" Τηλεόραση LED Ambilight UHD Smart TV με ενσωματωμένη Alexa και εξαιρετικά ευκρινή εικόνα και ρεαλιστικό ήχο Dolby Atmos.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Pixel Precise Ultra HD |
| Κατανάλωση (Watt) | 72 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Philips 55PUS8118/12 55" Τηλεόραση LED Ambilight UHD Smart TV
Philips 55PUS8118/12 55" Τηλεόραση LED Ambilight UHD Smart TV με ενσωματωμένη Alexa και εξαιρετικά ευκρινή εικόνα και ρεαλιστικό ήχο Dolby Atmos.
LED Φωτισμός
Οι τηλεοράσεις Ambilight είναι οι μοναδικές τηλεοράσεις με φώτα LED πίσω από την οθόνη που ανταποκρίνονται σε αυτό που παρακολουθείς, βυθίζοντάς σε σε ένα φωτοστέφανο πολύχρωμου φωτός. Η τηλεόρασή σου φαίνεται μεγαλύτερη και θα απολαύσεις περισσότερο τις αγαπημένες σου εκπομπές, ταινίες και παιχνίδια.Κινηματογραφική εικόνα και ήχος
Με τα ενσωματωμένα Dolby Vision και Dolby Atmos, οι ταινίες, οι εκπομπές και τα παιχνίδια έχουν απίστευτη εικόνα και ήχο. Δες την εικόνα όπως την εμπνεύστηκε ο σκηνοθέτης και ξεχάσε τις απογοητευτικές, σκοτεινές σκηνές που δεν φαίνονται. Απόλαυσε ηχητικά εφέ σαν να συμβαίνουν γύρω σου.
Philips Smart TV
Όλα γίνονται γρήγορα με τη νέα έξυπνη τηλεόραση. Μπορείς να την ανοίξεις απευθείας από την αρχική οθόνη. Αν ψάχνεις κάτι καινούργιο, μπορείς να περιηγηθείς σε κατηγορίες όπως δράση ή δράμα και να δεις προτάσεις από τις κορυφαίες υπηρεσίες ροής – όλα σε ένα σημείο.Σύστημα φωνητικού ελέγχου
Υπάρχει δυνατότητα επιλογής φωνητικών βοηθών! Μπορείς να μιλήσεις απευθείας με την ενσωματωμένη στην τηλεόραση Alexa, μέσω ενός κουμπιού στο τηλεχειριστήριό σου. Αν παρακολουθείς τηλεόραση εκείνη τη στιγμή, η ένταση ήχου θα μειωθεί, ώστε το ενσωματωμένο μικρόφωνο της τηλεόρασης να μπορεί να λαμβάνει καθαρά τη φωνή σου. Διαφορετικά, μπορείς να ελέγχεις την τηλεόρασή σου μέσω των έξυπνων ηχείων της Google.
Εξαιρετική για Παιχνίδια
Το HDMI 2.1 σου επιτρέπει να αξιοποιήσεις στο έπακρο την κονσόλα σου, με γρήγορο παιχνίδι και ομαλά γραφικά. Η συσκευή διαθέτει επίσης υποστήριξη VRR, ενώ η ρύθμιση χαμηλής καθυστέρησης εισόδου ενεργοποιείται αυτόματα όταν ενεργοποιείτε την κονσόλα σου. Ό,τι κι αν παίζεις, η λειτουργία παιχνιδιού του Ambilight κάνει τις συγκινήσεις ακόμα μεγαλύτερες.Εξαιρετικά ευκρινής εικόνα.
Ό,τι κι αν παρακολουθείς, αυτή η τηλεόραση Ambilight 4K LED σου προσφέρει φωτεινή, εξαιρετικά ευκρινή εικόνα με ζωντανά χρώματα. Η τηλεόραση είναι συμβατή με όλες τις σημαντικές μορφές HDR. Έτσι, θα βλέπετε περισσότερες λεπτομέρειες, ακόμα και σε σκοτεινές και φωτεινές περιοχές, όταν μεταδίδετε περιεχόμενο HDR.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 4.7 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1231 x 780 x 258 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1231 x 722 x 82 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 20W/2.0 ch |
| Περιλαμβάνει | Τηλεχειριστήριο, 2 μπαταρίες AAA, Βάση τραπεζιού, Καλώδιο ρεύματος, Οδηγός γρήγορης έναρξης, Φυλλάδιο νομικών πληροφοριών και πληροφοριών ασφαλείας |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 2 x USB |
| Σύστημα Βελτίωσης Εικόνας | HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma), Με συμβατότητα HDR10+, Dolby Vision |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Atmos |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-C/T2/T/S2/S |
| Υποστήριξη Vesa | 300 x 200 |
| Smart Λειτουργικό | Saphi |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 55" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Επεξεργαστής CPU | Pixel Precise Ultra HD |
| Κατανάλωση (Watt) | 72 |
| Τεχνολογία Panel | LED |