-
Your shopping cart is empty!
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
Πλυντήριο Ρούχων Άνω Φόρτωσης BRANDT BT38038QG 8kg
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 016997
Το πλυντήριο ρούχων BT38038QG της Brandt διαθέτει χωρητικότητα τυμπάνου 8 κιλών και έως 1300 στροφές και εξασφαλίζει άριστα αποτελέσματα πλυσίματος. Εφοδιασμένο με Induction Motor για αθόρυβη λειτουργία και μεγάλη αντοχή. Η ψηφιακή οθόνη και η ένδειξη υπολειπόμενου χρόνου πλύσης προσφέρουν ευκολία και ευελιξία στη χρήση. Το Soft Opening της πόρτας εξασφαλίζει απαλό άνοιγμα χωρίς θορύβους. Με 15 διαφορετικά προγράμματα, το BT38038QG καλύπτει κάθε ανάγκη πλύσης.
549,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |
Πλυντήριο Ρούχων Άνω Φόρτωσης BRANDT BT38038QG 8kg
Το πλυντήριο ρούχων BT38038QG της Brandt διαθέτει χωρητικότητα τυμπάνου 8 κιλών και έως 1300 στροφές και εξασφαλίζει άριστα αποτελέσματα πλυσίματος. Εφοδιασμένο με Induction Motor για αθόρυβη λειτουργία και μεγάλη αντοχή. Η ψηφιακή οθόνη και η ένδειξη υπολειπόμενου χρόνου πλύσης προσφέρουν ευκολία και ευελιξία στη χρήση. Το Soft Opening της πόρτας εξασφαλίζει απαλό άνοιγμα χωρίς θορύβους. Με 15 διαφορετικά προγράμματα, το BT38038QG καλύπτει κάθε ανάγκη πλύσης.
Induction Motor
Η τεχνολογία χωρίς ψήκτρες προσφέρει δύο πλεονεκτήματα: λιγότερη κατανάλωση ενέργειας κατά τη διάρκεια των κύκλων και περιορισμένο επίπεδο θορύβου.Πρόγραμμα Hygiene με ατμό
Χάρη στην χρήση ατμού, ο οποίος διεισδύει απαλά στις ίνες των ρούχων σας, εξαλείφονται βακτήρια και μικρόβια, χαρίζοντάς τους τέλεια υγιεινή!Καθαρισμός Κάδου
Με τη χρήση αυτής της λειτουργίας, μπορείτε να καθαρίσετε εύκολα και αποτελεσματικά τον κάδο του πλυντηρίου σας! Χάρη στη θερμοκρασία των 90 °C εξασφαλίζετε την πλήρη εξάλειψη της βρωμιάς, των βακτηρίων και των δυσάρεστων οσμών, για να μπορείτε να απολαμβάνετε καθαριότητα και υγιεινή!
Λειτουργία Ξέβγαλμα +
Αυτή η επιλογή σας επιτρέπει να επιλέξετε έναν επιπλέον κύκλο ξεβγάλματος, ώστε να ξεβγαλθούν οποιαδήποτε υπολείμματα απορρυπαντικού, περιορίζοντας τον κίνδυνο αλλεργίας. Ιδανικό για ευαίσθητα δέρματα.Καθυστέρηση έναρξης πλύσης
Μία πραγματικά χρήσιμη δυνατότητα, η οποία σας επιτρέπει να καθυστερήσετε την έναρξη του προγράμματος έως 24 ώρες, ώστε να ολοκληρώσετε την πλύση την στιγμή που θέλετε!Πρόγραμμα φροντίδας μωρού
Αυτό το πρόγραμμα βελτιώνει την απόδοση του ξεβγάλματος για να αφαιρέσει όσο το δυνατόν περισσότερα υπολείμματα απορρυπαντικού. Αυτό βοηθά στην καλύτερη προστασία του δέρματος του μωρού σας!Πρόγραμμα Antibacterial
Αυτό το πρόγραμμα εξαλείφει τους κύριους ιούς και έως και το 99% των βακτηρίων που υπάρχουν στα ρούχα σας, χάρη σε μια ενισχυμένη φάση πλύσης 30 λεπτών σε θερμοκρασία 70°C.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | Μικτό πρόγραμμα (mix), Πρόγραμμα 20°C, Πρόγραμμα Antibacterial, Πρόγραμμα Eco 40-60, Πρόγραμμα Flash 15’, Πρόγραμμα Hygiene με ατμό, Πρόγραμμα Αθλητικά, Πρόγραμμα Βαμβακερά, Πρόγραμμα Γρήγορο 45’, Πρόγραμμα Καθαρισμού Κάδου, Πρόγραμμα μάλλινα, Πρόγραμμα Ξέβγαλμα & Στύψιμο, Πρόγραμμα Στύψιμο, Πρόγραμμα φροντίδας μωρού |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 15 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 87.5 x 40 x 61 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 78 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Λειτουργία "Ξέβγαλμα +", Λειτουργία πρόπλυσης, Καθυστέρηση έναρξης πλύσης (μέχρι 24 ώρες), Λειτουργία Child safety, Δυνατότητα σίγασης ηχητικού σήματος? |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 47 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1300 |
| Βάθος (cm) | 61 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 8 kg |