-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο Ρούχων ESKIMO ES WM6F1002 6kg
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 015650
Eskimo ES WM6F1002 Πλυντήριο Ρούχων 6kg με αυτόματη ανίχνευση και κατανομή φορτίου και αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Eskimo ES WM6F1002 Πλυντήριο Ρούχων 6kg
Eskimo ES WM6F1002 Πλυντήριο Ρούχων 6kg με αυτόματη ανίχνευση και κατανομή φορτίου και αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
Πλυντήρια Ρούχων Eskimo
Ανακαλύψτε τα πλυντήρια ρούχων Eskimo, που φροντίζουν τα ρούχα σας σε κάθε πλύσιμο, συνδυάζοντας τις κορυφαίες επιδόσεις με την οικονομική λειτουργία.Χαρακτηριστικά
- Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου
- Προγράμματα γρήγορης πλύσης 15΄,30΄ & 45
- Επιπλέον στύψης & ξεβγάλματος
- Αυτοδιάγνωση βλαβών
- Διαστάσεις (Υ x Π x B) 85 x 60 x 40cm
- Slim Line (Βάθος 40cm)
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 20 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 52 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 40 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 4 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | C |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 79 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Αυτόματη ανίχνευση και κατανομή φορτίου, Αυτόματη επανεκκίνηση σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 64 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1000 |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 40 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |