-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 54 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 7 kg |
Πλυντήριο Ρούχων ESKIMO ES WM7F14MST 7kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020174
299,00€
ή
με 4 άτοκες: 76,25€/ μήνα ή έντοκες 3-60: 10,46€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 54 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 7 kg |
Χαρακτηριστικά
- BLDC Inverter μοτέρ
- Eιδικά προγράμματα αφαίρεσης επίμονων λεκέδων (Stain Master)
- Ηλεκτρομαγνητική ασφάλεια κλειδώματος & Κλείδωμα πλήκτρων Child Lock
- Πρόγραμμα πλύσης με ατμό για υγιεινή αποστείρωση & αντιαλλεργική φροντίδα
- Ενεργειακή Κλάση: Πλύσης A -10% / Στύψιμο Β
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 63 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 54 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 4 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 72 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Eιδικά προγράμματα αφαίρεσης επίμονων λεκέδων (Stain Master), Δυνατότητα πρόσθεσης ρούχων κατά την διάρκεια της πλύσηςΠρόγραμμα καθαρισμού κάδου με υπενθύμιση, Δυνατότητα πρόπλυσης, επιπλέον στύψης & ξεβγάλματος |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 40 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Σύστημα Ανίχνευσης Βλάβης | Ναι |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 54 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 7 kg |