-
Your shopping cart is empty!
Νεο
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 41 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Πλυντήριο Ρούχων PHILCO PWM-640A 6kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 020011
279,00€
ή
με 4 άτοκες: 71,25€/ μήνα ή έντοκες 3-60: 9,89€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 41 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Σύστημα καθαρισμού με Ατμό
Για απόλυτη καθαριότητα, καθαρισμό ακάρεων και πλήρη αποστείρωση όπως απαιτεί η ανάγκη της σύγχρονης εποχής.
Το αντιαλλεργικό πρόγραμμα είναι ιδανικό για οικογένειες με μικρά παιδιά και/ή δερματικές ευαισθησίες.
Μια ειδικά μελετημένη διαδικασία ξεβγάλματος χρησιμοποιείται για να καθαρίσει σε βάθος τα υπολείμματα απορρυπαντικού από τα ρούχα και να αφαιρέσει 7 τύπους αλλεργιογόνων και 4 τύπους βακτηρίων.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Τεχνολογία BLDC Inverter
Ο κινητήρας inverter τεχνολογίας BLDC επιτυγχάνει εξοικονόμηση εώς 23% στο ρεύμα και 20% στην ένταση θορύβου. Ο κάδος περιστρέφεται ομοιόμορφα, με λιγότερους κραδασμούς και θόρυβο, υψηλότερη απόδοση και λιγότερες πιθανότητες για εμφάνιση βλαβών.
Για αυτό και σας προσφέρουμε 10 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ.
Πρόγραμμα καθαρισμού κάδου
Με το ειδικό αυτό πρόγραμμα μπορείτε να καθαρίσετε τον κάδο από υπολείμματα μούχλας και βακτήρια που συσσωρεύονται από τα λιμνάζοντα νερά στο κάτω μέρος του καθώς και στους σωλήνες του πλυντηρίου σας, χαρίζοντάς του μεγαλύτερη διάρκεια ζωής και περισσότερη φρεσκάδα στα ρούχα.
Κλείδωμα πλήκτρων Child lock
Προστατεύει τα ρούχα σας και τα μικρά παιδιά από τα παιχνίδια τους με τα πλήκτρα του πλυντηρίου.
Τεχνολογία Intelligent Washing
Όταν ο κάδος δεν έχει γεμίσει, η ενεργειακή κατανάλωση, η κατανάλωση νερού καθώς και η διάρκεια του προγράμματος πλύσης μειώνονται αντίστοιχα καθώς η συσκευή αντιλαμβάνεται το φορτίο και ρυθμίζεται αυτόματα.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | Βαμβακερά, Παπλώματα, Μάλλινα, Μπουφάν, Μεικτά, Με ατμό, Ξεβγάλματος και Στυψίματος, Στυψίματος, Καθαρισμός κάδου, Φροντίδας μωρού, Αθλητικών ρούχων, Γρήγορο 15', Γρήγορο 42', Εσωρούχων |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Ασφάλεια Υπερχείλισης | Ναι |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 49 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 41 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 3 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | C |
| Επίπεδο Θορύβου Πλύσης (dB) | 60 |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 76 |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 37 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Έναρξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1000 |
| Σύστημα Αποτροπής Αφρού | Ναι |
| Βάθος (cm) | 41 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |