-
Your shopping cart is empty!
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 60 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
Πλυντήριο Ρούχων SAMSUNG WF90F09C4SU4 9kg Μαύρο
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 018316
799,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 60 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
AI Eco Bubble
Τεχνολογία που δημιουργεί φυσαλίδες αφρού και καθαρίζει βαθύτερα τα ρούχα προσφέροντας άψογα αποτελέσματα πλύσης, ακόμη και σε χαμηλές θερμοκρασίες.
AI Wash
Χρησιμοποιώντας πέντε αισθητήρες το πλυντήριο καταναλώνει όσο νερό και απορρυπαντικό χρειάζεται, ώστε να μειώσει την περιττή κατανάλωση χωρίς να μειώνει την ποιότητα της πλύσης.
AI Home
Η ενσωματωμένη οθόνη 7’’ λειτουργεί ως κέντρο ελέγχου του πλυντηρίου και έτσι η συσκευή μαθαίνει τις συνήθειες και τις ανάγκες ώστε να προτείνει τα αντίστοιχα προγράμματα. Επίσης παρέχει πληροφορίες για την κατανάλωση ενέργεια και νερού μέσω της εφαρμογής SmartThings.
Πρόγραμμα ατμού
Ειδικό πρόγραμμα ατμού για την απολύμανση των ρούχων.
SmartThings & AI Energy Mode
Με τη χρήση της εφαρμογής SmartThings ο χρήστης μπορεί να έχει τον απόλυτο έλεγχο του στεγνωτηρίου του. Επιπλέον, με τη λειτουργία AI Energy Mode μπορεί να έχει επιπλέον εξοικονόμηση ενέργειας.
Drum Clean+
Ειδικό σύστημα καθαρισμού το οποίο χρησιμοποιεί μόνο ζεστό νερό για τον καθαρισμό και την εσωτερική απολύμανση του κάδου. Επιπλέον, με τη χρήση του Speed Spray καθαρίζει και το λάστιχο του πλυντηρίου, απομακρύνοντας χνούδια και βρωμιές που συγκεντρώνονται σε αυτό το σημείο.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 24 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 77 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 60 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 72 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | AI Eco Bubble, AI Home, AI Wash, SmartThings & AI Energy Mode, Πρόγραμμα ατμού, Drum Clean+, AutoDispense, Αυτοκαθαριζόμενο συρτάρι απορρυπαντκού |
| Ηλεκτρονικό Σύστημα Λειτουργίας | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 22 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Λήξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Βάθος (cm) | 60 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 9 kg |
