-
Your shopping cart is empty!
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 55 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
Πλυντήριο Ρούχων SAMSUNG WW10FG6U94LBU4 10kg Μαύρο
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019364
599,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 55 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
AI Wash
Πλένει διεξοδικά τα ρούχα σου, χωρίς να τα ταλαιπωρεί, χρησιμοποιώντας την κατάλληλη ποσότητα νερού και απορρυπαντικού. Το AI Wash χρησιμοποιεί αισθητήρες για να ανιχνεύει το βάρος και την ποιότητα του υφάσματος και να παρακολουθεί συνεχώς το επίπεδο των λεκέδων. Στη συνέχεια, προσαρμόζει έξυπνα το νερό και το απορρυπαντικό και τους χρόνους μουλιάσματος, ξεβγάλματος και στυψίματος. Με την ανάλυση του μοτίβου πλύσης σου μπορείς να χρησιμοποιείς λιγότερο απορρυπαντικό.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Έξυπνος χειρισμός από παντού με Wi-Fi και SmartThings
Με την ενσωματωμένη συνδεσιμότητα Wi-Fi και τη συμβατότητα με την εφαρμογή SmartThings, μπορείς να ελέγχεις το πλυντήριο σου εξ αποστάσεως. Προγραμμάτισε, άλλαξε ρυθμίσεις ή έλεγξε την κατανάλωση ενέργειας εύκολα από το κινητό σου. Επιπλέον, η λειτουργία AI Energy προσαρμόζει την κατανάλωση ενέργειας με στόχο να πετύχεις εξοικονόμηση έως και 70% σε σύγκριση με τα συμβατικά προγράμματα.
Πλύσιμο με τεχνολογία Eco Bubble για τέλεια καθαριότητα
Απόλαυσε άψογη καθαριότητα ακόμα και στους 30°C με την τεχνολογία AI Ecobubble™. Η Τεχνητή Νοημοσύνη αναγνωρίζει το ύφασμα και προσαρμόζει αυτόματα τις ρυθμίσεις, δημιουργώντας ενεργό αφρό που διεισδύει πιο γρήγορα στα ρούχα και απομακρύνει αποτελεσματικά τη βρωμιά. Εξοικονόμησε έως και 70% ενέργεια και προστάτεψε τα υφάσματά σου έως και 45,5% καλύτερα σε σύγκριση με το ζεστό πλύσιμο.
Λιγότερες μικροΐνες, καθαρότερο περιβάλλον
Το πρόγραμμα Less Microfiber σε βοηθά να προστατεύσεις το περιβάλλον, μειώνοντας την απελευθέρωση μικροπλαστικών από τα ρούχα σου.
Απομάκρυνση επίμονων λεκέδων
Ξέγνοιαστο πλύσιμο με το Bubble Soak! Οι φυσαλίδες διεισδύουν βαθιά στα υφάσματα, μαλακώνοντας ακόμα και τους πιο δύσκολους λεκέδες, όπως αίμα, κρασί και γρασίδι.
Ατμός για υγιεινή καθαριότητα
Απομάκρυνε λεκέδες, βακτήρια και αλλεργιογόνα με το πρόγραμμα Hygiene Steam. Ο ατμός διεισδύει βαθιά στις ίνες, εξουδετερώνοντας έως και 99,99% των βακτηρίων, προσφέροντας υγιεινή φροντίδα στα ρούχα σου.
Καθαρό συρτάρι &, σωστή δοσολογία
Το συρτάρι StayClean διασφαλίζει ότι δεν θα υπάρχουν πια αντιαισθητικά υπολείμματα σαπουνιών και το συρτάρι παραμένει καθαρό και υγιεινό. Επιπλέον, η λειτουργία Auto Dispense διανέμει αυτόματα την κατάλληλη ποσότητα απορρυπαντικού και μαλακτικού για κάθε φορτίο.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 24 |
| Αυτόματο Ζύγισμα | Ναι |
| Βάρος (σε kg) | 67 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 55 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 72 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | SmartThings, AI Control, AI Energy, Eco Bubble, AI Wash, Bubble Soak, Less Microfiber, Drum Clean, Diamond κάδος 2ης γενιάς, Αυτοκαθαριζόμενο συρτάρι |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 51 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Λήξης |
| Στροφές σε (rpm) | 1400 |
| Βάθος (cm) | 55 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
