-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 46.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 46.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
Χαρακτηριστικά
- Ηλεκτρονικός πίνακας ελέγχου
- 15 προγράμματα πλύσης
- Ειδικά προγράμματα: Γρήγορο: 15 λεπτά, ECO mode, Μάλλινα, Ευαίσθητα, Αθλητικά, Βαμβακερά, Φροντίδα μωρού, Jeans
- Ειδικές λειτουργίες: Χρονόμετρο καθυστέρησης, Γρήγορη πλύση, Λειτουργία ατμού, Έξτρα ξέβγαλμα, Πρόπλυση, Υπενθύμιση καθαρισμού κάδου, Σίγαση
- Αυτόματη ρύθμιση νερού
- Αυτόματο σύστημα κλειδώματος πόρτας για ασφάλεια
- Παιδικό κλείδωμα
- Σύστημα ελέγχου ισορροπίας
- Κάδος SoftCare για προστασία των υφασμάτων κατά τη διάρκεια της πλύσης
- Πόρτα με διάμετρο 28,8 cm
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 15 |
| Βάρος (σε kg) | 55 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 46.5 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | C |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 78 |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 64 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Στροφές σε (rpm) | 1200 |
| Βάθος (cm) | 46.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 6 kg |
