-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
A
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 63 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Βάθος (cm) | 63 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
Χαρακτηριστικά
- Σύστημα AutoDose για αυτόματη ρυθμίση της ποσότητας απορρυπαντικού ανάλογα με το φορτίο και το λερωμα των ρούχων.
- Κινητήρας Inverter
- Ηλεκτρονικός πίνακας ελέγχου με οθόνη
- 14 προγράμματα πλύσης
- Ειδικά προγράμματα: Γρήγορο πρόγραμμα: 15 λεπτά, πρόγραμμα ECO mode, πρόγραμμα φροντίδας μάλλινων
- Ειδικές λειτουργίες: Λειτουργία καθυστέρησης έναρξης, γρήγορη πλύση, λειτουργία ατμού, έξτρα ξέβγαλμα
- Σύστημα SmartWash για βέλτιστη απόδοση, εξοικονόμηση ενέργειας και προστασία των υφασμάτων
- Αυτόματη ρύθμιση νερού
- Αυτόματο σύστημα κλειδώματος πόρτας για ασφάλεια
- Παιδικό κλείδωμα
- Σύστημα ελέγχου ισορροπίας για μείωση των κραδασμών και των θορύβων
- Πόρτα με διάμετρο 33 cm
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Βάρος (σε kg) | 72 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 59.5 x 63 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ενεργειακή Κλάση Στυψίματος | B |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος (dB) | 80 |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 51 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Στροφές σε (rpm) | 1500 |
| Βάθος (cm) | 63 |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Λειτουργία Ατμού | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης (kg) | 10 kg |
