-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Super AMOLED |
| Χρώμα | Πράσινο |
Android Smartphone SAMSUNG Galaxy A16 5G 8/256GB Light Green
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017800
Μια νέα εμπειρία 5G με 8πύρηνο επεξεργαστή Exynos 1330 (5nm), συνδεσιμότητα 5G, οθόνη 6,7” FHD+ Super AMOLED, κύρια κάμερα 50MP, μπαταρία χωρητικότητας 5.000 mAh και 6 χρόνια αναβαθμίσεων.
Είσαι Επαγγελματίας;
Επωφελήσου απο το Άρθρο 45 (πρώην 39α) και απόκτησε Χωρίς ΦΠΑ:
Διαβάστε εδώ
Καταχώρησε το ΑΦΜ σου και μάθε Άμεσα αν δικαιούσαι Απαλλαγή ΦΠΑ
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Super AMOLED |
| Χρώμα | Πράσινο |
Smartphone SAMSUNG GALAXY A16 5G 8/256GB Light Green
Μια νέα εμπειρία 5G με 8πύρηνο επεξεργαστή Exynos 1330 (5nm), συνδεσιμότητα 5G, οθόνη 6,7” FHD+ Super AMOLED, κύρια κάμερα 50MP, μπαταρία χωρητικότητας 5.000 mAh και 6 χρόνια αναβαθμίσεων.
Μια καθηλωτική εμπειρία θέασης
«Βυθίσου» στο αγαπημένο σου περιεχόμενο με την εξαιρετική ποιότητα εικόνας και τα ρεαλιστικά χρώματα της FHD+ Super AMOLED (90Hz) οθόνης του Galaxy A16 5G. Η μεγάλη οθόνη των 6,7 ιντσών με τα ελάχιστα πλαίσια ζωντανεύει κάθε στιγμή.Πιο κολακευτικό και πιο κομψό
Με πάχος μόλις 7,9 mm, το Galaxy A16 5G κάθεται άνετα στο χέρι σας, χωράει εύκολα στην τσέπη σου και μπορείς να το μεταφέρεις παντού χωρίς κόπο. Αυτό το κομψό και εύχρηστο smartphone διατίθεται σε μπλε μαύρο, ανοιχτό γκρι, χρυσό και ανοιχτό πράσινο χρώμα (η διαθεσιμότητα των χρωμάτων ενδέχεται να διαφέρει ανά χώρα, περιοχή ή εταιρεία κινητής τηλεφωνίας).
Απαθανάτισε καθημερινές στιγμές σαν επαγγελματίας
Χάρη στις προηγμένες λειτουργίες της κάμεράς του, κάθε φωτογραφία που τραβάς αξίζει όσο ένας πίνακας. Διατήρησε τις αναμνήσεις σου ζωντανές με την κύρια κάμερα 50MP και τράβηξε τις πιο χαριτωμένες selfies με την μπροστινή κάμερα των 13MP. Κάθε στιγμή είναι μια ευκαιρία για φωτογραφία!Το gaming γίνεται πιο διασκεδαστικό με έναν αναβαθμισμένο επεξεργαστή
Χάρη στον αναβαθμισμένο οκταπύρηνο επεξεργαστή των 2,4 GHz, δεν θα χρειαστεί να χάσεις ούτε στιγμή από το αγαπημένο σου περιεχόμενο αλλά και να απολαύσεις αγαπημένα mobile games (oι επιλογές μνήμης και αποθ. χώρου ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα, την περιοχή ή τον πάροχο — η διαθέσιμη χωρητικότητα μνήμης/αποθήκευσης εξαρτάται από το προεγκατεστημένο λογισμικό).
Αξιόπιστη προστασία στην οποία μπορείς να βασίζεσαι
Χάρη στην προστασία IP54, ξεκινάς την ημέρα σου χωρίς άγχος. Καλύτερη αντοχή σημαίνει καλύτερη προετοιμασία για τα μικρά απρόοπτα της ημέρας. Έτσι, μπορείς να επικεντρωθείς σε αυτά που έχουν πραγματικά σημασία.
Μελλοντική ασφάλεια… 6x!
Έξι χρόνια αναβαθμίσεων λειτουργικού συστήματος και ενημερώσεων ασφαλείας: το Galaxy A16 5G συνοδεύεται από έως και 6 γενιές αναβαθμίσεων λειτουργικού συστήματος και 6 χρόνια ενημερώσεων ασφαλείας, ώστε να είναι πάντα ενημερωμένο.
Γρήγορη φόρτιση, μπαταρία μεγάλης διάρκειας
Κάνε αυτό που αγαπάς χωρίς να ανησυχείς για τη χωρητικότητα της μπαταρίας. Το Galaxy A16 5G διαθέτει μπαταρία 5.000 mAh που διαρκεί πολύ. Και με το Super Fast Charging, θα είσαι πάντα έτοιμος για να συνεχίσεις την εργασία ή την ψυχαγωγία σου.
Σχεδιασμένο για να διασφαλίζει τους κωδικούς σου
Το Samsung Knox Vault είναι σαν ένα «θησαυροφυλάκιο» μέσα σε ένα «θησαυροφυλάκιο» στο οποίο απομονώνονται οι κωδικοί PIN, οι κωδικοί πρόσβασης και άλλες προσωπικές πληροφορίες, κρατώντας τα μακριά από τα χέρια των χάκερ (τα χαρακτηριστικά ασφαλείας ή η αρχιτεκτονική υλικού/λογισμικού του Samsung Knox Vault στα μοντέλα Samsung Galaxy A ενδέχεται να διαφέρουν από τα κορυφαία smartphones Samsung Galaxy, συμπεριλαμβανομένων των σειρών S, Z, S FE και tablets Tab S από το 2021 ή μεταγενέστερα).
Γενικά χαρακτηριστικά
| Dual SIM | Ναι |
| Ανάλυση | 1080 x 2340 |
| Βάρος (σε kg) | 0.200 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ mm) | 164.4 x 77.9 x 7.9 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Επέκταση Μνήμης | microSD έως 1.5TB |
| Επεξεργαστής | Exynos 1330 |
| Εσωτερική Μνήμη | 256 GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 14 |
| Μπαταρία | 5000mAh |
| Μπροστινή Κάμερα (Mpixels) | 13 MP |
| Πίσω Κάμερα (Mpixels) | Triple 50 MP & 5 MP & 2 MP |
| Τύπος Κάρτας SIM | Nano Sim - E Sim |
| NFC | Ναι |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 6.7" |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Μέγεθος Μνήμης (RAM) | 8 GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Οθόνης | Super AMOLED |
| Χρώμα | Πράσινο |