-
Your shopping cart is empty!
D
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 63 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 18kg |
Στεγνωτήριο Ρούχων LG RH18U8AVCW 18kg
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 018182
1.349,00€
ή
με 40,21€/ μήνα σε 60 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 63 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 18kg |
Στεγνωτήριο DUAL Inverter Heat Pump. Για σταθερή απόδοση και φροντίδα
Απόλαυσε ένα νέο επίπεδο εξοικονόμησης ενέργειας, ευκολίας και υγιεινού στεγνώματος. Το στεγνωτήριο DUAL Inverter Heat Pump λειτουργεί σε ικανοποιητικά επίπεδα απόδοσης.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Συμπυκνωτής αυτόματου καθαρισμού. Αυτόματος καθαρισμός που αποδίδει πάντα
Εξασφαλίζει απόδοση στο στέγνωμα με τον συμπυκνωτή αυτόματου καθαρισμού.
Συμπυκνωτής που καθαρίζει εύκολα
Απόλαυσε τον συμπυκνωτή με δυνατότητα αυτοκαθαρισμού. Εσύ δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα.
Allergy Care. Μείωση 99,9%
Το πρόγραμμα Allergy Care μειώνει κατά 99,9% τα ακάρεα από την οικιακή σκόνη, τα οποία μπορεί να προκαλέσουν αλλεργίες ή αναπνευστικά προβλήματα, και βελτιώνει την ποιότητα ζωής.
Διπλό Φίλτρο. Διατηρεί τα ρούχα καθαρά
To διπλό φίλτρο βοηθά στην απόδοση του στεγνώματος φιλτράροντας το χνούδι.
Προστασία υφασμάτων. Και τα ρούχα είναι σαν καινούργια
Η τεχνολογία αντλίας θερμότητας χαμηλής θερμοκρασίας μειώνει τις ζάρες και φροντίζει απαλά τα ευαίσθητα ρούχα.
Αισθητήρας Στεγνώματος. Για απόδοση κατά το στέγνωμα
Οι αισθητήρες υγρασίας και θερμοκρασίας της μονάδας ανιχνεύουν αυτόματα το επίπεδο και ρυθμίζουν τον βέλτιστο χρόνο στεγνώματος. Προστατεύουν τα ρούχα σου από τη ζημιά που προκαλεί η υπερβολική θερμότητα.
Ενισχυμένο γυαλί. Πιο ανθεκτικό και κομψό
Το ενισχυμένο γυαλί με ακόμα μεγαλύτερη ανθεκτικότητα χρησιμοποιήθηκε για να δώσει μια κομψή εμφάνιση που διαρκεί.
Διπλή 10ετής εγγύηση
10 χρόνια εγγύηση για τον DUAL Inverter συμπιεστή και 10 χρόνια εγγύηση για το μοτέρ Inverter.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Ανάλυση Προγραμμάτων | Βαμβακερά, Συνθετικά, Κλινοσκεπάσματα, Φροντίδα Αλλεργιών, Μάλλινα, Δροσερός Αέρας, Φρεσκάρισμα Μπουφάν, Φρεσκάρισμα Καλυμμάτων, Γρήγορο στέγνωμα, Αθλητικά Ρούχα, Πετσέτα, Αναβάθμιση Κύκλου, Turbo Στέγνωμα, Eco, Στέγνωμα με Χρονοδιακόπτη |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 16 |
| Βάρος (kg) | 76 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 90 x 70 x 82 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη & 10 έτη στο μοτέρ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | AI Sensor Dry, TurboDry, SmartThinQ, Smart Pairing, DUAL Inverter Heat Pump™, Συμπυκνωτής αυτόματου καθαρισμού, Διπλό φίλτρο για χνούδια |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 178 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Ενδείξεων | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Λήξης |
| Σύστημα Συμπύκνωσης Υδρατμών | Ναι |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 63 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 18kg |
