-
Your shopping cart is empty!
Νεο
C
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
Στεγνωτήριο Ρούχων LG RH80V9AV2N 8kg
- Κατόπιν Παραγγελίας
- Κωδικός Προϊόντος: 019740
649,00€
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
Υψηλή απόδοση
Ο συμπυκνωτής αυτομάτου καθαρισμού παρέχει την κατάλληλη ροή αέρα, διατηρώντας υψηλή απόδοση στεγνώματος. Επιπλέον, δεν απαιτεί καθαρισμό εξασφαλίζοντάς σου περισσότερο ελεύθερο χρόνο.
Προστασία υφασμάτων
Και τα ρούχα είναι σαν καινούργια. Η τεχνολογία αντλίας θερμότητας χαμηλής θερμοκρασίας μειώνει τις ζάρες και φροντίζει απαλά τα ευαίσθητα ρούχα.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Allergy Care
Το πρόγραμμα Allergy Care μειώνει κατά 99.9% τα ακάρεα από την οικιακή σκόνη, τα οποία μπορεί να προκαλέσουν αλλεργίες ή αναπνευστικά προβλήματα, χαρίζοντας έτσι προστασία και βελτιώνοντας την ποιότητα ζωής σου.
Τεχνολογία Smart Pairing
Τέλειος συγχρονισμός μεταξύ πλυντηρίου και στεγνωτηρίου Το στεγνωτήριο μπορεί να λάβει πληροφορίες για τον κύκλο πλύσης από το LG πλυντήριο (μέσω Wi-Fi) και αυτόματα να επιλέξει το κατάλληλο πρόγραμμα στεγνώματος, δίνοντας στα ρούχα την προστασία που τους αξίζει.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Βάρος (kg) | 56 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 85 x 60 x 66 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αυτοκαθαριζόμενος συμπυκνωτής, Τεχνολογία Smart Pairing |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε kwh (ανά 100 κύκλους) | 96 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Οθόνη Ενδείξεων | Ναι |
| Προγραμματισμός Χρόνου | Λήξης |
| Σύστημα Συμπύκνωσης Υδρατμών | Ναι |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 62 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
