-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
Α++
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 65 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 65 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
Καλό για εσάς, καλό για το περιβάλλον!
Το στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας, λειτουργεί με χαμηλότερη θερμοκρασία από τα συνηθισμένα στεγνωτήρια, για απαλή φροντίδα των ρούχων σας. Δεν χρειάζεται να επιλέγετε σε υψηλές θερμοκρασίες για να επιτύχετε το τέλειο στέγνωμα, ενώ ταυτόχρονα εξοικονομείτε ενέργεια.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Eco3plus
Tα μοτέρ τελευταίας γενιάς και τα έξυπνα προγράμματα,μειώνουν εξαιρετικά την κατανάλωση νερού και ενέργειας. Το ψυκτικό R290 στα στεγνωτήρια μας είναι μια φυσική εναλλακτική λύση με ελάχιστες περιβαλλοντικές επιπτώσεις.
Τα καλύτερα αποτελέσματα με τη μέγιστη αποτελεσματικότητα
Δεν έχει σημασία αν βρίσκεστε ή οχι στο σπίτι, με το πρόγραμμα καθυστέρησης έναρξης πλύσης μπορείτε να προγραμματίσετε πότε θέλετε να πλύνετε τα ρούχα σας. Εξοικονομήσετε ενέργεια και χρήματα κάνοντας το πλυντήριο σας μία από της καλύτερες ηλεκτρικές συσκευές.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Αριθμός Προγραμμάτων | 14 |
| Βάρος (kg) | 41 |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ cm) | 84.5 x 59.5 x 60 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας (σε kWh) | 216 |
| Κλείδωμα Ασφαλείας για Παιδιά | Ναι |
| Αντλία Θερμότητας | Ναι |
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 65 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Στεγνώματος (kg) | 8 kg |
