-
Your shopping cart is empty!
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 65" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση TESLA 65S635BUS 65" Smart TV 4K
- Εξαντλημένο
- Κωδικός Προϊόντος: 017073
Tesla 65S635BUS με απαράμιλλα χρώματα, που χάρη στα πρότυπα HDR και HLG προσφέρει ξεκούραστη θέαση για τα μάτια, ενώ παράλληλα ο υψηλής ποιότητας ήχος ενισχύεται από ενισχυτή ήχους κατηγορίας D δημιουργώντας μια μοναδική εμπειρία.
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 65" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Tesla 65S635BUS 65" Τηλεόραση Smart 4K TV
Tesla 65S635BUS με απαράμιλλα χρώματα, που χάρη στα πρότυπα HDR και HLG προσφέρει ξεκούραστη θέαση για τα μάτια, ενώ παράλληλα ο υψηλής ποιότητας ήχος ενισχύεται από ενισχυτή ήχους κατηγορίας D δημιουργώντας μια μοναδική εμπειρία.
Μια πραγματική εμπειρία Google TV™
To Google TV είναι η πιο πρόσφατη έκδοση Android TV OS και έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μια ξεχωριστή εμπειρία θέασης. Είναι μια εξαιρετική επιλογή για τους χρήστες πλατφόρμας streaming επειδή δίνει την δυνατότητα ομαδοποιήσης του περιεχόμενο από διαφορετικές πλατφόρμες και οργάνωσης του ανά θέμα ή είδος. Επιπλέον, η λειτουργία προτάσεων - με βάση τις προηγούμενες επιλογές σου - κάνει την εύρεση της επόμενης αγαπημένης σου τηλεοπτικής σειράς ή ταινίας ακόμα ευκολότερη!Βελτιωμένα χρώματα και αντίθεση
Τα μοντέλα UHD αυτής της σειράς υποστηρίζουν HDR και HLG, ενώ τα μοντέλα HD και FHD διαθέτουν επιλογή Dynamic Color Boost. Επιπλέον, η νέα τηλεόραση Tesla TV διαθέτει λειτουργία "eye comfort", η οποία προστατεύει τα μάτια σου ενώ παρακολουθείς τηλεόραση. Για εξαιρετική αντίθεση και ακόμα καλύτερη εικόνα, προσθέσαμε τον τοπικό έλεγχο αντίθεσης – μια λειτουργία που κάνει πιο καθαρή τη διαφορά μεταξύ μαύρων και σκοτεινών τμημάτων της εικόνας.
Ήχος υψηλής ποιότητας
Ο ενισχυτής ήχου κατηγορίας D, σε συνδυασμό με τα εξαιρετικά ηχεία, παρέχουν εκπληκτικό ήχο όποιο μέγεθος οθόνης κι αν επιλέξεις. Ιδιαίτερα στα μοντέλα εξαιρετικά υψηλής ευκρίνειας UHD, η εμπειρία του ήχου θα σε εντυπωσιάσει χάρη στα μεγαλύτερα ηχεία και την υποστήριξη DTS Studio Sound.Ενσωματωμένο Chromecast
Το Google Chromecast είναι μια λειτουργία που γνωρίζουν καλά οι χρήστες της Tesla καθώς επιτρέπει τον έλεγχο της τηλεόρασης μέσα από το τηλέφωνό αλλά και την προβολή περιεχομένου στην μεγάλη οθόνη. Η συσκευή μεταδίδει το περιεχόμενο απευθείας από το Internet, χωρίς να επηρεάζει την μπαταρία του τηλεφώνου ή άλλες λειτουργίες. Μπορείς επίσης να ελέγξεις την τηλεόρασή σου από το κινητό τηλέφωνο σου χρησιμοποιώντας το Google TV™ ή την εφαρμογή Google Home!
Google Assistant
Το Google Assistant σου επιτρέπει να χρησιμοποιήσεις φωνητικές εντολές για να βρεις τις αγαπημένες σου ταινίες ή τηλεοπτικές εκπομπές, να καταβάσεις εφαρμογές, να αναπαράγεις μουσική και να ελέγχεις την τηλεόραση ή άλλες έξυπνες συσκευές στο σπίτι σου. Μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις αυτή την λειτουργία για να "ζητήσεις" από την Google να σου προτείνει μια ταινία ή μια τηλεοπτική εκπομπή – προσφέροντας σου έναν ακόμα πιο εύκολο τρόπο για να ανακαλύψεις και να απολαύσεις νέο τηλεοπτικό περιεχόμενο!Ποιότητα στην οποία μπορείτε να βασιστείτε
Αυτή η σειρά τηλεοράσεων είναι μοναδική για την εξαιρετική ποιότητα κατασκευής, με κορυφαία υλικά και όμορφο σχεδιασμό. Προκειμένου να παρέχουμε μια εκπληκτική εικόνα για τους χρήστες μας, χρησιμοποιήσαμε πάνελ από κορυφαίους παγκόσμιους κατασκευαστές και τα συνδυάσαμε με τις τελευταίες τεχνολογίες. Όλα τα μοντέλα αυτής της σειράς διαθέτουν επίσης Wi-Fi 5GHz, για ταχύτερη και πιο σταθερή σύνδεση.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Picture-in-Picture (PiP) | ΟΧΙ |
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 18 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1446 x 838 x 98 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 1446 x 899 x 305 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Ισχύς Ηχείων (Watt) | 12W/0.2 ch |
| Περιλαμβάνει | Τηλεχειρστήριο, Καλωδίο Τροφοδοσίας |
| Συνδέσεις | 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x Ethernet, 1 x Optical Out |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Υποστήριξη Vesa | 400 x 200 |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 65" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Λειτουργία Ξενοδοχείου | Hotel Mode |
| Τεχνολογία Panel | LED |