-
Your shopping cart is empty!
E
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση BLAUPUNKT 32WGC5500S 32" HD DLED Google TV
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019647
159,00€
ή
με 41,25€/ μήνα σε 4 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Χαρακτηριστικά :
- Οθόνη 32’’ HD Ready (1366×768)
- Smart λειτουργικό σύστημα Google TV
- Wi-Fi & Bluetooth για εύκολη συνδεσιμότητα
- 2x HDMI & 2x USB με δυνατότητα εγγραφής (PVR)
- Ενσωματωμένοι δέκτες DVB-T2/C/S2 (H.265)
- Λειτουργία με φωνητικές εντολές μέσω Google Assistant
- Λεπτός, κομψός σχεδιασμός & υποστήριξη VESA
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 4.1 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 720 x 198 x 479 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 720 x 82 x 425 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Συνδέσεις | 2 x HDMI, 2 x USB |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Audio |
| Συχνότητα (Hz) | 60Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-S/S2/C/T/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 200 |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση (Watt) | 26 |
| Τεχνολογία Panel | LED |