-
Your shopping cart is empty!
F
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 40" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 39 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Τηλεόραση BLAUPUNKT 40FGC5500S 40" FHD DLED Google TV
- Διαθέσιμο
- Κωδικός Προϊόντος: 019648
229,00€
ή
με 58,75€/ μήνα σε 4 δόσεις
| Γρήγορα Χαρακτηριστικά | |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 40" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 39 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
Βασικά Χαρακτηριστικά:
- Γνήσια Full HD ανάλυση (1920×1080) σε IPS panel με ευρεία γωνία θέασης, για καθαρή και ζωντανή εικόνα.
- Direct LED backlight για ομοιόμορφη φωτεινότητα και ικανοποιητικό contrast
- Google TV με πρόσβαση σε Netflix, Disney+, Prime Video, YouTube, ιστοσελίδες και εφαρμογές – έτοιμη για επαγγελματικούς χρήστες με δυνατότητα voice‑control
- Δυνατό ηχητικό σύστημα 16 W stereo με Dolby Audio, ιδανικό για ταινίες και σειρές.
- 2× HDMI 2.0, 2× USB, Οπτική έξοδος και CI+ slot, Wi‑Fi, Bluetooth – πλήρης συνδεσιμότητα.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Γενικά χαρακτηριστικά
| Smart TV | NAI |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Βάρος με Βάση (kg) | 5.6 |
| Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ mm) | 893 x 561 x 199 |
| Διαστάσεις χωρίς Βάση (ΠxΥxΒ mm) | 893 x 509 x 82 |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 έτη |
| Συνδέσεις | 2 x HDMI, 2 x USB |
| Σύστημα Ήχου | Dolby Audio |
| Συχνότητα (Hz) | 50Hz |
| Τηλεοπτικός Δέκτης | DVB-C/S2/T2 |
| Υποστήριξη Vesa | 200 x 200 |
| Smart Λειτουργικό | Google TV |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD |
| Διαγώνιος Οθόνης (Ίντσες) | 40" |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Κατανάλωση (Watt) | 39 |
| Τεχνολογία Panel | LED |
